10 помилок при використанні мікрохвильової печі. Господиням буде корисно знати

Пропонуємо ознайомитися з 10 головними помилками при використанні мікрохвильової печі.

  1. Не розморожуйте м’ясо.

У більшості мікрохвильових є функція розмороження, але фахівці вважають, що розморожувати м’ясо в ній не можна. При розморожуванні в мікрохвильовці, нерівномірно розподіляється температура й шматок м’яса не встигає розморозитись одночасно ввесь. Це негативно позначається на смакових якостях м’яса та страві приготованої з нього.

  1. Сухофрукти.

Не розм’якшуйте сухофрукти в мікрохвильовій печі! Вони й так сухі, а після втрачають останню вологу, зморщуються та приходять у непридатність. А родзинки навіть можуть загорітися.



  1. Гіркий перець.

Якщо нагріти гострий перець він починає виділяти пекучі речовини, які можуть потрапити на слизову оболонку очей, при відкриванні  дверцят печі.

  1. Дитяче харчування.

Нічне годування дитини забирає багато сил та енергії. Але не підігрівайте молочну суміш в мікрохвильові, через нерівномірне нагрівання рідини, бо можете обпекти дитину.

  1. Одяг.

Багато хто використовує мікрохвильову піч для швидкої сушки мокрого одягу. Піч при нагріванні може зіпсувати та інколи відбувається його займання.



  1. Посуд зі стіроформи.

Не можна розігрівати їжу в одноразовому посуді зі стіроформи (пінополістирол). Не доведена дія цього нестабільного пластику при нагріванні мікрохвилями, тому перевіряти не варто.

  1. Паперове пакування.

Пакети та картонні коробки просочують спеціальними смолами, коли їх нагрівають вони можуть загорітися. Папір повинен бути для нагрівання в мікрохвильовій, про що є вказівка на етикетці товару.

  1. Пластикові контейнери.

В мікрохвильовій печі можна використовувати тільки стійкі до впливу надвисокочастотного випромінювання пластикові контейнери. А от готувати їду в них не можна. Для того, щоб дізнатись про використання тари в мікрохвильовій, почитайте на дні посуду маркування.

  1. Керамічний посуд.

У мікрохвильовій печі використання керамічного посуду з низьким випалом може призвести до вибуху.



  1. Порожнє застосування.

Випадково можна не навмисно ввімкнути порожню мікрохвильову піч, мікрохвилі переміщаючись від стінки печі до стінки будуть повертатися до магнетрона, що може призвести до його поломки.