10 порад, як використовувати святу воду, щоб захистити оселю і щоб недуги обходили стороною

Розповіді про силу водохресної святої води передаються з покоління в покоління. Відомо, що вода, освячена у Водохресний святвечір, 5 січня, і в саме свято Водохреща, 6 січня, отримує абсолютно однакові властивості й силу. За повір’ям, вона стає джерелом Божої благодаті.

Багато хто вірить в цілющі властивості святої води. Так, святинею благословляють мандрівників, кроплять дітей, освячують будинок від нечистої сили та інше. Однак не варто думати, що водохресна вода позбавляє від всіх хвороб, пристріту та проблем.

Як використовувати святу воду.

  1. По поверненню з храму обов’язково покропити святою водою всі кути свого будинку, читаючи під час ритуалу молитву. Таким чином житло отримає захист від нечисті та злих духів.
  2. Щоб у дорозі тебе завжди супроводжував ангел-хранитель, покропи освяченою водою свій автомобіль.
  3. На Хрещення Господнє пий святу воду протягом дня, а ось в інші дні її краще вживати натщесерце. Роблячи кілька ковтків, слід думати про хороше та молитися за здоров’я, і ​​тоді на твоє здоров’я зійде Божа благодать.
  4. Можна помазати святою водою хворі місця. Контакт зі святинею допоможе отримати благословення на зцілення.
  5. Не варто набирати води про запас, адже з часом вона втрачає свої магічні властивості. Священники називають це «ув’язненням святині».
  6. Посудина зі святою водою краще зберігати поруч з іконами та іншими освяченими предметами. При цьому її рекомендується не просто зберігати, а регулярно вживати. Щоб водиця дійсно допомагала, її слід пити з чистими помислами та надією.
  7. Якщо у звичайну воду додати трохи святої, вона теж стане чудодійною. Підозрюєш, що тебе зурочили? Прочитай молитву та вмийся святою водою.
  8. Якщо твоя дитина погано спить, вередує, відмовляється їсти, вмий водицею і її. Не зайвим буде прийняти трохи всередину.
  9. Зазвичай свята вода не псується. Якщо раптом у ній почалися природні процеси розкладання, це не означає, що вона втратила святі властивості. У такому випадку потрібно вилити воду в непроникне місце. Це може бути спеціальне місце при храмі або річка.
  10. Максимальну користь вода на Водохреще принесе, якщо не обмежуватися лише нею. Сходи до церкви, випий води, помолись або відвідай Сповідь. Лікувальні властивості святої води проглядаються в вірі людини та її покаяння. Вважається, що кожен, хто користується цією водою, приймає на себе освячення та благодать. Користуйся святою водою розумно і дбайливо — тоді вона буде діяти на тебе з чудодійною силою.
10 порад, як використовувати святу воду, щоб захистити оселю і щоб недуги обходили стороною