10 правил видатного Стіва Джобса, які надихнуть вас на нові звершення!

Мудрі поради від Стіва Джобса, які допоможуть досягти мети

Бажання зробити щось значуще, залишити свій слід на планеті, змінити світ і суспільство в кращу сторону приходить в голову багатьох людей. Проте лише дуже невеликий відсоток з тих, хто про це замислюється, вирішується на спробу реалізації своїх амбітних планів і цілей. Але навіть у цих сміливих людей можуть виникати питання і сумніви, є ризик дати слабину і відступитися. Робити цього не можна, адже, як відомо, спокуса здатися особливо велика, коли стоїш на порозі перемоги. І хто ж може допомогти і підтримати на цьому нелегкому шляху? Звичайно ж, досвід успішних в різних областях людей. Сподіваємося, цитати Стіва Джобса дадуть вам новий виток мотивації для подальших досягнень, інформує Ukr.Media.

«Краще взяти і відкрити завтрашній день, ніж переживати про те, що вчорашній був такий собі»

Думка загалом не нова, але актуальна, особливо для тих людей, які схильні до самокопання і зайвих переживань про минуле. Те, що вже сталося з нами, не можна ні змінити, ні вплинути на це. Єдине, що буде продуктивним, — це вибудувати правильне ставлення до події і спрямувати свій погляд у майбутнє.

«Починай з малого, але мрій про велике»Це висловлювання має пряме відношення до цілепокладання. Якщо ви дозволите собі ставити великі, амбітні цілі, ви досягнете багато чого. Але, з іншого боку, не варто очікувати здійснення мрії занадто швидко. Будь-яка велика справа — це пройдений шлях з малого.

«Не допустити помилок — означає прожити неповноцінне життя»

Страх оступитися і зробити щось не так погубив чимало перспективних починань. Переляк перед невдачею часто приводить людину до думки, що і починати не варто. Цитати Стіва Джобса вчать ставитися до помилок як до частини позитивного, що збагачує досвід, внаслідок якого ми стаємо мудрішими.

«Є тільки один спосіб виконати велику роботу — полюбити її»

Вибираючи сферу діяльності і плануючи успіх в ній, не можна спиратися тільки на прагматичну складову вигідності підприємства. Якщо до справи не лежить душа, немає справжньої любові і пристрасті, по-справжньому видатних результатів досягти не вийде.

«Я переконаний в тому, що половина того, що відділяє успішних підприємців від невдах, — це наполегливість»

Взятися за справу і відразу отримати гідну віддачу. Таке дійсно трапляється, але не так вже й часто. Успіх приходить до тих, хто не залишає спроб досягти чогось значного, попри перешкоди.«Працювати потрібно не 12 годин, а головою!»

Думка про те, що наполеглива щоденна багатогодинна праця є запорукою успіху, як і раніше є популярною. Хоча досвід успішних людей показує, що куди важливіше в досягненні результату не монотонне виконання завдання. Сенс даної цитати Стіва Джобса у пошуку і знаходженні оптимального рішення, яке дозволить працювати менше, а отримувати більше.

«Якщо ви пов’язані зі згасаючої індустрією — швидко кидайте її, до того, як втратите роботу»

Займаючись справою, яка не несе в собі перспектив розвитку, ви втрачаєте дорогоцінний час. І дійсно багато хто залишається на своїх робочих місцях в силу звички, навіть розуміючи це. Але перспектива варто цього ризику!

«Ми знаходимося тут, щоб внести свій вклад у цей світ. Інакше навіщо ми тут?»

Філософське питання, яким варто задатися кожному. Тільки визначивши ту рушійну силу, яка живить ваше буття, можна знайти вірний вектор свого професійного, особистісного і духовного розвитку.

«Найголовніше в освіті — це людина. Людина, яка розпалює у вас цікавість, яка годує вашу цікавість»

Це висловлювання може навести вас на вірну думку, якщо ви навчаєтеся чого-небудь або плануєте це зробити. Шукайте справжніх вчителів, людей, які б надихали вас йти вперед. Тоді вчитися стане легше, цікавіше і продуктивніше.«Тільки наявність мети приносить життю сенс і задоволення»

Домогтися чогось значущого, навіть якщо у вас в голові є якась абстрактна мрія, без чіткої і конкретної мети нереальне завдання. Тому зробіть все, щоб перетворити мрію в конкретну мету!