10 речей, які ніколи не можна змивати в раковину. Багато господинь допускають цю помилку

Не кожен знає, що можна ненавмисно забити раковину до важкого стану. Існують предмети, які точно не варто змивати в раковину.

Олія.

Олія не розчиняється у воді, особливо в холодній. Коли олія стикається з холодною водою, утворюється пробка та труби засмічуються. Якщо постійно виливати олію в раковину, вода не буде проходити по трубах. Щоб ефективно змити олію, змішайте її з миючим засобом та розбавте водою. Вилийте в пакет та відправте у відро для сміття.

Кавова гуща.

Найпоширеніша причина утворення засмічення. Після змивання кавової гущі в раковину, вона не розчиняється. Кавові залишки потрапляють в злив, де накопичуються та засмічують труби. Краще викинути кавову гущу в смітник.

Дріжджі.

Дріжджам не місце в каналізації. Може відбутися хімічна реакція та всі неприємні запахи вийдуть назовні. Може статися й так, що вміст каналізації витече на підлогу. Дріжджове тісто взагалі перетворюється на клейстер, який потім застигне.

Волосся.

Волосся, також, не можна змивати в раковину. Воно буде плутатися та перетворюватися на грудку. Ці залишки не розчиняються у воді.

Окріп.

Окріп становить велику загрозу для труб. В наш час вони всюди пластикові, тому можуть не витримати високих температур. Через різкий перепад можуть утворитися тріщини, через що труби почнуть протікати.

Деякі рідини та предмети протипоказано кидати в раковину.

Макарони, рис та шкаралупа швидко забивають труби, бо ці продукти, наче клей. Вони розм’якшуються при контакті з водою та утворюють пробку. З наклейками ситуація така сама. Фарби, ліки та побутову хімію, також, не можна змивати в каналізацію. В них містяться речовини, які фільтри не розчиняють.