10 жорстоких життєвих реалій, про які повинна знати кожна людина

Наш світ насичений не тільки хорошими подіями та емоціями, а й жорстокою реальністю. Той хто закривається в собі, вважає, що все завжди буде добре, бо в нього по іншому не може бути, рано чи пізно стикається з проблемою віч-на-віч. І через носіння ,,рожевих окулярів,, не може впоратися з ситуацією. Наслідком чого є нервові зриви, депресія, тяжкі захворювання, а іноді навіть суїцид. В цій статті ми обговоримо ситуації, до яких повинен бути готовий кожен і сприймати їх як належне.

  1. Молодість не вічна.

У 20 ми ще навіть не задумуємося, що таке старість. В 30, ще так багато часу. Але час летить і наш організм як внутрішньо так і зовнішньо змінюється. В когось це швидше, а хтось в 50 виглядає на 35. Тому Ви обов’язково повинні піклуватися про своє здоров’я та вроду кожного дня.

  1. Треба постійно вчитися.

З віком з’являються когнітивні розлади: погіршується пам’ять, мислення, сприймання інформації. Для того щоб цього не було мозок повинен працювати. Фахівці рекомендують вирішувати задачі на логіку, кросворди, читати, вчити вірші, вивчати іншу мову. Це покращить розумовий стан та збереже когнітивні здібності на довго.

  1. Алкоголь дійсно шкідливий.

Будь-який алкоголь, навіть в мінімальному прийомі, завдає шкоди здоров’ю. Вино чи пиво, це все одно залишається напоєм, який при постійному прийомі, викликає залежність, руйнує організм, моральний і соціальний стан. Задумайтеся, чи потрібно витрачати кошти, щоб вбивати себе.

  1. Шлюб не обов’язковий.

На сьогоднішній день кожна людина може жити сама і бути при цьому щаслива. Якщо в житті так склалося, що не знайшлася споріднена душа, не слухайте оточуючих, які кажуть, що потрібно знайти когось, щоб не залишитися самотніми на старості. Це жахлива порада! Бо ті хтось, може перетворити суспільне життя в пекло. Багатодітні сім’ї розпадаються, через низку непорозумінь, і повірте, так краще ніж бути в стресі 24 години на добу 7 днів на тиждень. Не робіть помилок та нікого не слухайте як Вам краще і будете щасливі.

  1. Вибір обмежений.

Життя складне і кожен шукає своє місце у світі. Ми постійно кудись спішимо, шукаємо нову роботу, вчимось чомусь новому і все безрезультативно. Краще вибрати варіант який підійде саме Вам, навіть якщо він не ідеальний. Ніж рухатися в невідомому напрямі. Виявиться, що людина знає по верхах про все, але це обмежений обсяг інформації, який не дає ніякого результату.

  1. Світ змінюється швидше, ніж ми думаємо.

Наш світ змінюється з шаленою швидкістю. Інновації  впроваджуються не тільки в технологічний процес, а й у суспільство. Ми побороли багато стереотипів та шкідливих звичок. Зміни відбуваються і в сфері нашої діяльності: нові професії, способи виконання вже знайомої роботи. Будьте сучасними, не лінуйтеся, вивчайте нову інформацію і будете завжди в ритмі життя.

  1. Твоє майбутнє — твоя проблема.

Люди в молодості мало замислюються, що буде в майбутньому. Всі вважають, що їм хтось щось винен: держава, родичі або знайомі. Але будем реалістами, крім нас самих, ми нікому не потрібні. В державі можуть виникнути зміни і пенсійний фонд зникне. Діти не завжди можуть і хочуть допомогти літнім батькам. А знайомі – це взагалі чужі люди з низкою своїх проблем. Тому починайте дбати про пенсію вже сьогодні.

  1. Зовнішній вигляд має значення.

Навіть якщо ви народилися непривабливими, обов’язково слідкуйте за собою та своїм виглядом. Це є запорукою вдалої реалізації на роботі, в суспільстві та приватному житті. Доглянута, чарівна та інтелектуально розвинута людина, є набагато привабливіша за ту, якій дана краса від природи.

  1. Завжди є хтось кращий і молодший.

Навіть якщо ми привабливі та успішні, завжди знайдеться той хто молодший, гарніший та в чомусь кращий за нас. Не потрібно  шукати конкурентів в кожному. Працюйте над собою і все буде чудово.

  1. Ми можемо втомитися.

Кожна людина потребує фізичного та психологічного відпочинку. Дайте собі прокинутися в обід та розслабитися, за потреби взяти вихідний. Ідеальних людей не буває. І не докоряйте собі за бажання відпочинку, зробіть перерву у своєму перенавантаженому графіку. Змініть обстановку, з’їздіть на відпочинок або до близьких людей. Якщо цього не робити, то дуже скоро виникнуть проблеми зі здоров’ям.