11 серпня — Різдво святого Миколая Чудотворця. Що слід зробити в цей день усім батькам

11 серпня, православний світ відзначає Різдво святого Миколая Чудотворця. До нього звертають з різними проханнями й він завжди відповідає тим, хто просить допомоги від щирого серця.

Святий Миколай був відданий Господу й завжди отримував відповідь на свої щиросердні молитви. На небі він об’єднався з Господом та посилив з ним зв’язок. Тому, молитви до святого завжди чує Господь.

Миколу Чудотворця вважають покровителем мандрівників та моряків. За життя, він завдяки своїм молитвам воскресив потонулого моряка та вгамував сильну бурю на морі. До нього звертаються перед будь-якою подорожжю, щоб все пройшло добре й без перешкод.

Також, до Миколи звертаються батьки та просять своїм дітям вдалого й щасливого шлюбу. Молодиця в щирій молитві до святого може попросити доброго, розумного, чесного та люблячого чоловіка.

У молитвах до святого віряни звертаються від щирого серця, з чистими помислами, відкинувши навколишній світ та сконцентрувавшись повністю на словах. Це можуть бути прохання про здоров’я, щастя, удачу та захисту від проблем й лиха.