27 лютого — святого Василя Сповідника. Що робити в цей день, щоб отримати допомогу та захист

27 лютого, православний світ вшановує пам’ять преподобного Василя Сповідника. В народі його ще називають Теплим або Капельником. Він був монахом та жив у 8 столітті. За християнську віру, під час іконоборства, його помістили до в’язниці та піддавали дуже жорстким тортурам.

Традиції в день Василя Теплого.

В цей день, господар традиційно йде до лісу за гілкою сосни або ялини. Ця рослина очищає в будинку повітря та надає родині здоров’я й добробуту.

Також, необхідно назбирати соснових бруньок, щоб в майбутньому готувати відвари для лікування застуди та грипу.

День Василя Сповідника – це вдалий час для звернення до янгола-охоронця з проханням про допомогу. Адже це добрий дух, який захищає, допомагає та наставляє на шлях істинний кожного, за волею Бога.

Янгол завжди чує наш внутрішній голос, знає помисли та почуття. Людина може сповідатися своєму охоронцю, вилити душу або поділитися радістю, якщо немає близькою людини, щоб виговоритися.

Перед сном закрийте очі та уявіть свого янгола-охоронця. Прочитайте молитву, а в кінці від щирого серця розкажіть про проблеми та попросіть допомоги.

Також, можна написати янголу листа. На аркуші паперу напишіть про свої негаразди та попросіть допомоги у вирішенні. Текст повинен бути коротким та змістовним. Після, помоліться янголу, згорніть лист та покладіть у місце, де його ніхто не знайде.

Народні прикмети в день Василя Теплого.

Якщо цілий день йде дощ – то все літо буде в зливах.

Бурульки висять на дахах, чекайте доброго врожаю зернових.