12 серпня — Міжнародний день Молоді. Цікаві факти про цей день

12 серпня 2000 року, було започатковано Міжнародний день молоді, який став дуже популярним. Люди його відзначають дуже весело й бурхливо та з різними заходами.

На сьогоднішній день, ООН пропонує відзначати це свято, щоб об’єднувати молодь всієї планети для збереження їхнього майбутнього, багатств природи, сімейних цінностей, обміну корисною інформацією про ведення здорового способу життя та виховання майбутнього покоління.Святкування дня молоді.

Для молоді будь-яке свято — це привід провести день весело та цікаво.

Міста організовують різні заходи для святкування, різноманітні цікаві конкурси, спортивні змагання, масові гуляння та концертні програми. Проходять такі дійства на протязі всього дня, аж до ночі. Ніякі капризи природи їх не можуть зупинити. Завершуються такі заходи дискотекою чи великим яскравим феєрверком. В деяких країнах, молодь започаткувала в цей день традиційно запускати в небо одночасно велику кількість повітряних ліхтариків різного кольору.Багато хто відзначає Міжнародний день молоді на узбережжі моря. Вони грають у пляжний волейбол та інші розваги.

Також, можна весело відзначити це свято з близькими друзями на природі. Молоді люди готують шашлики, збираються вночі біля багаття та співають пісні під гітару.

Відзначати свято можна й в домашньому сімейному колі. Для цього, накривають святковий стіл з тортом, вином, шампанським та різними смаколиками, а потім співають пісні й танцюють.

12 серпня — Міжнародний день Молоді. Цікаві факти про цей день