12 серпня — Міжнародний день Молоді. Вітаємо усіх зі святом!

В людському житті є різні етапи. Молодість – один з них. Молодь сповнена сил і енергії для нових відкриттів, вона – частина робочої сили будь-якої країни. Молодь прагне отримати освіту і працювати. Вона також створює міцні сім’ї, де з’являються нові діти. В деякому сенсі молоді люди – це бунтарі, які нещодавно були юнаками. Є у молоді своє власне свято, яке відзначається щороку. Традиційно цей день 12 серпня.

Звичайно, цей день є робочим, однак відзначають його молоді люди бурхливо і весело з великою кількістю різних заходів. У 2000 році свято проводилося вперше. Сказати точно те, які люди повинні святкувати цей день досить складно, адже деякі вважають себе молодим 20, інші – в 30, 40 і навіть 50 років. Однак згідно з офіційними даними свято зачіпає людей до 25-річного віку.

Звідки ж з’явилося свято? Його ідея зароджувалася на конференції, де зібралися міністри у справах молоді. Проходила вона з 8 по 12 серпня 2000 року. Після неї свято відзначила вся планета. Безумовно, святкувати його ніхто не примушує, воно зовсім не обов’язкове, проте рекомендоване для вирішення багатьох проблем молодих людей. Сьогодні ООН закликає відзначати цей день, для того, щоб молодь отримувала багато корисної інформації про сімейні цінності, здоровий спосіб життя, багатства природи і т. д.Як проходить день молоді?

Це свято – привід весело і з користю провести час всім молодим людям. Зазвичай адміністрація міст організовує велику кількість заходів. Юнаки можуть взяти участь у різноманітних цікавих конкурсах та отримати призи. Обов’язково проводяться спортивні заходи, естафети, де навіть не так важлива перемога, скільки завзятий дух і масову участь. Різні концерти можна дивитися з раннього ранку і майже до ночі. Часто їм навіть не заважає погана погода. Завершення програми свята супроводжує або дискотека, або великий барвистий феєрверк у повітрі. Деякі молоді люди проявили ініціативу і ввели нову традицію – запускати в небо повітряні ліхтарики різних кольорів.

Міжнародний день молоді деякі відзначають на морському узбережжі. Якщо ви з тих, хто любить хвилі і пляж, можете відправитися святкувати саме в таке місце. Краще взяти з собою надувний матрац і м’яч для гри у пляжний волейбол.

Для тих, хто не любить галасливі компанії, можна запропонувати відзначити свято в компанії близьких друзів на природі. Шашлик, гітара і шум листя – ось що цінує велика частина сучасних молодих людей.
Погода не вдалася? Свято можна відзначити і вдома. У день молоді можна влаштувати звичайне класичне застілля з тортиком, шампанським і солодощами. Алкоголь можна замінити чаєм або кавою при необхідності. В розпал свята можна трохи потанцювати або поспівати в караоке, за умови, що сусіди не будуть проти.

Приємно розслабитися в день молоді допоможе рибалка. Деякі молоді люди вважають за краще відзначити свято саме так.
У рейтингу місць для святкування є і звичайні кафе. Однак замовляти столик потрібно заздалегідь, адже бажаючих молодих людей виявляється багато. Також можна відправитися в боулінг, більярд та інші приємні місця.Кого поздоровляти у міжнародний день молоді?

Традиційно вітають у цей день всіх тих, чий вік не перевищує 25 років. Можна привітати всіх знайомих молодих людей, адже святкують його дійсно всі. Якщо людина повна сил і весела, любить бувати в компаніях і весело проводити час, то чому б не привітати її, хай їй 30 і навіть 40 років? Привітайте ваших друзів, одногрупників, колег по роботі.

Що подарувати на день молоді?

Якщо місце святкування вже знайдено, то саме час вирішити питання — що дарувати в міжнародний день молоді? Насамперед, варто визначитися — кому потрібен подарунок. Так, для прекрасної половини людства класичний подарунок всіх часів – квіти. Це може бути як цілий величезний букет, так і одна гарна трояндочка. Згідно з квіткового етикету молодим жінкам дарують світлі квіти – рожеві, кремові, білі, але ні в якому разі не бордові. Можна подарувати дівчині квітку в горщику. Дівчатам, які дуже люблять цукерки, варто дарувати саме їх або ж букет з квітів – приємний бонус у вигляді подарунка 2 в 1 відразу. Також у день молоді ще актуальні плюшеві іграшки, зокрема ведмеді.

Хочете здивувати молоду людину? Подаруйте йому забавний сувенір з магазину приколів. Безумовно, тут треба відштовхуватися від наявності у нього або в неї почуття гумору, інакше є ризик образи і поганого настрою.

Якщо бюджет не дозволяє купити подарунок, можна зробити його своїми руками – вишити картину, намалювати портрет або просто скласти гарне цікаве привітання.Мета святкування дня молоді?

В це свято головною метою вважається рішення проблем сучасних молодих людей. Не секрет, що серед молоді залишається багато неписьменних людей, які не можуть отримувати освіту в силу різних причин, багато людей перебувають за межею бідності, деякі вмирають від голоду і злиднів. Відзначена і проблема безробіття молодого населення планети, вважається, що чверть юнаків та дівчат сьогодні не працює. Дуже мало людей до 25 років мають високі кваліфікації і затребувані на підприємствах. Безумовно, світовий день молоді всі ці проблеми не вирішить, але ще раз дозволить звернути увагу на їх існування. ООН закликає об’єднатися в цей святковий день всю молодь світу. В цей день ще заохочуються нові знайомства і хороші справи благодійності. Чисельність молоді сьогодні дуже велика. Звичайно, підрахувати точну кількість неможливо, але дуже приблизна цифра дорівнює трьом мільярдам людей. День молоді відзначають у Китаї, ПАР, Азербайджані, Туреччині, Білорусі, Тайвані, В’єтнамі та багатьох інших країнах. У кожній країні святкування цього дня проходить приблизно однаково.