13 ефективних способів позбутися від павуків в будинку. Усім господарям на замітку

В час, коли приходить холодна пора, павуки починають наповнювати домівки. Є багато тих, хто не любить цих істот та навіть боїться. Павуки мігрують якраз в холодну пору, щоб оселитися там, де їм буде тепло та затишно. Однак, є декілька способів захиститися самим та захистити оселю від їх потрапляння в будинок.

Можете самостійно виготовити спрей, щоб відлякувати павуків. Для цього необхідно змішати 1 склянку яблучного оцту, мелений перець 1 жменю, 1 ч. л. миючого засобу та 1 ч. л. соняшникової олії. Розпиліть цей спрей у санвузлі та обробіть віконні рами й двері.

Комахи сонечки. Ці комашки харчуються кліщами, тож й від павуків також допоможуть позбутися. Можна посадити навколо оселі рослини, які подобаються сонечкам. Це можуть бути чорнобривці, дягель, фенхель та кріп.

М’ята. Завдяки олії перцевої м’яти можна відганяти комах та навіть тварин. Це простий та дешевий спосіб боротьби.

Завжди дивіться, щоб не було павутиння. Коли займаєтесь прибиранням, уважно передивіться та приберіть його. Не забувайте перевіряти вікна. Всі тріщини в домі мають бути заповненими.Заповнити всі затишні місця та тріщини. Павукам подобається ховатися в таких місцях, тому краще їх позбутися, щоб жоден павук не потрапив до вашої оселі.

Домашні улюбленці. Домашні тварини, кішки особливо, можуть впоратись з будь-якою комахою, а також будуть гарними друзями.

Запах цитрусу. Восьминогих істот відлякує саме цитрусовий аромат. Можна протерти лимонною або апельсиновою шкіркою вікна та двері, щоб ті набули сильного запаху.

Помийте вікна. Можна вимити вікна за допомогою розчину з 0,5 нашатирного спирту на 0,5 л води. Павукам дуже не подобається даний аромат.

Свічки з ароматами. Павукам дуже не подобається аромат кориці, тому свічка з таким запахом може захистити вас від їх нападу.Шляхи потрапляння. Перевірте будинок на наявність в ньому тріщин та ущільнень. Подивіться, також, біля сантехніки зовні. За необхідності приберіть ушкодження.

Темінь. Як й всі комахи, павуки полюбляють світло. Тож, виходячи з дому, завжди перевіряйте чи вимкнули світло.

Евкаліпт. Аромат цієї рослини, також, допомогах у боротьбі з павуками. Розповсюдьте її у ванній кімнаті та у шафі, тоді павукам туди не дістатись.

Обійдіть сад. Павукам подобається жити у компостних купах, дровах та в інших смердючих місцях. Тож дивіться, щоб такі речі не знаходились близько до оселі.