14 лютого – день Святого Валентина: традиції та народні прикмети

14 лютого у всьому світі відзначають свято всіх закоханих — день Святого Валентина.

Хто такий Святий Валентин?

Проживав Валентин в III столітті, служив польовим священиком і лікарем. Одного разу жорстокому імператору Клавдію прийшла думка, що чоловіки, у яких немає дружини і дітей, будуть набагато краще битися. Він видав заборону на вступ у шлюб. Валентин із співчуттям ставився до юних закоханих і ночами потайки освячував їхні шлюби.

Коли про його нічні діяння дізналася влада, то Валентина кинули до в’язниці засудили до смертної кари. Перед смертю він написав лист коханій дівчині на клаптику паперу у вигляді сердечка. Дівчина прочитала любовне послання вже після того, як 14 лютого 269 року Валентина стратили.

Традиції цього дня

Ця дата тепер святкується у багатьох країнах світу, як день закоханих.

Головною традицією вважається дарувати один одному зізнання в коханні, написані на невеликих листівках у вигляді сердечка — «валентинках». Також закохані обмінюються подарунками, які краще за все робити своїми руками, вкладаючи частинку душі. Це можуть бути будь-які сувеніри, вишиванки, картини на тему кохання.

Обов’язково сьогодні влаштовують романтичну вечерю, на столі має бути хоча б одна страва у вигляді сердечка (салат, пиріг або десерт).

Дізнайтеся сьогодні, чи чекати вам удачі в любовних справах

Тільки кохання може подарувати людині позитивні емоції, необхідні для повноцінного існування. У дитинстві відчуття любові і ласки нам дають батьки, у дорослому віці їх стає недостатньо.

Для нормального життя обов’язково потрібен енергетичний обмін між жінкою і чоловіком. Адже самотність рано чи пізно позначиться на здоров’ї, психіці, роботі.

Але що робити, якщо поки не знайшли свою другу половинку і немає з ким відсвяткувати день святого Валентина? Тоді треба розібратися, чому в особистому житті вас переслідує невдача.

Дитячі заборони

Одна з головних причин криється в тому, що батьки в дитинстві не навчили дитину спілкуванню з протилежною статтю. Вони робили це з кращих спонукань, щоб уберегти дітей від раннього інтимного зв’язку, вагітності, одруження.

Якщо ви до цих пір на підсвідомому рівні тримаєтеся подалі від чоловіків, то свого єдиного можна чекати дуже довго.

Міняйтеся терміново, забудьте про дитячі заборони і відчуйте себе дорослою жінкою, частіше бувайте в людних місцях, не бійтеся знайомитися з чоловіками.Нелюбов до себе

Друга причина може бути в тому, що ви самі себе недооцінюєте. В дитинстві мало любили батьки, погано вчилися в школі, хлопці не звертали уваги — все це сформувало нелюбов до себе. Ви навіть рідко дивитесь у дзеркало і не балуєте себе красивим вбранням?

Виправляйтесь, поки не пізно. Вирушайте до косметолога, перукаря, тренажерний зал і на шопінг за новими сукнями. Відвідуйте виставки, кіно, музеї і театри. Підвищуйте свій інтелект, запишіться на курси іноземної мови. Полюбіть себе, і вас обов’язково полюбить ще хтось інший.

Страх перед новим коханням

Важке розлучення або відносини розладналися, так і не закінчившись весіллям, часто викликають страх перед новим коханням. Здається, що всі чоловіки однакові, і ви боїтеся знову розчаруватися.

Не потрібно так думати, усі люди абсолютно різні. Проаналізуйте попередній роман і зробіть роботу над помилками. Після чого викиньте всі минулі спогади, ця сторінка вже перегорнута. Відкрийтесь новим почуттям, адже жити без кохання монотонно і нудно.

Негативний настрій

Часто буває, що жінка скаржиться на відсутність особистого життя, жадає кохання, але при черговому знайомстві заздалегідь впевнена в негативному результаті. Звичайно, коли в голові рояться тільки негативні думки, ви будете приречені на самотність.

Адже ви самі програмуєте себе на програш, подумки виробляючи руйнівну енергетику.

Попрацюйте зі своїми думками, налаштуйтеся на позитив і удачу, будьте впевнені в успіху і обов’язково знайдете свого обранця.

Народні прикмети

У ніч на 14 лютого подивіться на небо, якщо воно всипане зірками, значить, весна прийде пізно.

А якщо сьогодні цілий день сніг сипле, то навесні проллється багато дощів.

Джерело