14 травня – День Єремія. Проводи весни. Який речей потрібно позбутися в цей день

14 травня, православна церква вшановує пам’ять пророка Єремія. Він був одним з чотирьох найстаріших пророків, які існували ще до народження Ісуса Христа. Єремія передбачив зруйнування та розграбування Єрусалиму, а також спустошення Єгипетських земель й знищення юдеїв.

Традиції в цей день.

З 14 травня починаються польові роботи й хлібороби звертаються до Єремія з проханням про допомогу. Головною прикметою є те, що перед сівбою не можна нікому нічого займати.В цей день ще наші предки влаштовували грандіозне генеральне прибирання. Від цього традиційного ритуалу залежить добробут, фінансова спроможність та щастя в родині.

Старі речі, паперові вироби та інший мотлох, який вже давно віджив своє, накопичують не тільки пил, бруд й комах, але й негативну енергетику. Знаходячись в оселі без діла, ці раритети починають випромінювати накопичений негатив та руйнувати захисне енергетичне поле будинку. Це призводить до проблем, хвороб та бідності. Тому, не вагаючись позбудьтеся непотрібних речей. Віддайте їх у благодійну організацію або викиньте на смітник.

Список речей, яких обов’язково потрібно позбутися:

  • Годинник, який вже зупинився;
  • Сухі квіткові композиції та зів’ялі рослини;
  • Тріснуте або розбите скло та посуд;
  • Вбрання, яке вже не плануєте носити;
  • Старі журнали та газети.
Народні прикмети в цей день.

Якщо на Єремію погана погода – то взимку буде дуже холодно.

Сонячна погода на вулиці, чекайте гарного врожаю.