14 вересня — «Всеблаженної» ікони Божої Матері. До неї моляться у важкі хвилини життя і просять допомоги.

День ікони Божої Матері «всеблаженна» в православному світі відзначається 14 вересня. У цей день тисячі віруючих схиляють лик свій перед Заступницею.

У важкі хвилини життя, в годину відчаю і скорботи, людина просить захисту у багатьох святих. «Всеблаженна» ікона Божої Матері популярна у тисячі віруючих, які приходять до її образу зі своїми печалями і бідами.

Підносячи молитву всеблаженна іконі Божої матері, віруючі просять її про захист від нещасть, допомоги в бідах і любові в сім’ї. Іконі моляться про заблукалих душах дітей і подружжя, лікування від хвороб, захист від прийдешніх нещасть.

Обов’язкова умова – читання молитов від чистого серця,        в тиші, забувши про проблеми і печалях. Необхідна умова – просити вибачення у Заступниці за можливі гріхи і дякувати їй за розуміння і всепрощення. Читати молитву можна з Молитвослову і напам’ять.Молитва

Торжество сьогодні святкуємо світле, бо ось перед нами, про всеблаженна, ікона Твоя усіма шанована, до неї ж з сердечною любов’ю приходимо й поклоняємося, і гаряче взиваємо до Тебе: «Визволи нас від бід і негараздів».