28 квітня — Велика середа, день сповіді. Що слід зробити кожному із нас

Велика середа – це день сповіді. В цей вечір у храмі на службі священнослужителі більш детально сповідують своїх прихожан. Тому, не гайте часу та відвідайте Божий дім, очистьте свою духовну сутність від гріхів й попрохайте прощення.

Що потрібно зробити у Велику середу.

В цей день потрібно відвідати Літургію Передосвячених дарів та послухати молитву святого Єфрема. Вклоніння більше не здійснюється, окрім перед плащаницею, до самої Трійці.У Велику середу господарі закінчують роботи по господарству та починають генеральне прибирання, яке продовжується в Чистий четвер.

В давні часи, саме в цей день, необхідно було покласти сіль, хліб та мило під дах. Вони вбирали в себе магічні властивості та слугували оберегом для оселі на протязі року. А милом милися всі члени родини у Великий четвер.

Цей день відноситься до Великоднього посту, тому не можна вживати заборонені продукти. Віряни повинні харчуватися сирими рослинними продуктами без додавання олії.Заборонено у страсну середу веселитися, святкувати урочисті події, відвідувати соціальні свята та влаштовувати весілля.