15 лютого – Стрітення Господнє: Що обов’язково потрібно зробити в цей день

У лютому 2019 року весь православний світ відзначить Стрітення Господнє. Це важливе для кожної віруючої людини свято і ось чому.

За переказами саме в цей день, на сороковий день після народження немовля Ісус був принесений в Храм Божий. Там в храмі його, як сина Божого дізналися старець Симеон і благочестива пророчиця Анна.

Сенс цього свята зараз – це зустріч ( «стрітення») всіх людей в особі старця Симеона з Господом. За легендою старець Симеон прожив багато років і передбачив, що він піде в інший світ, коли зустріне Господа Спасителя.

Коли старець Симеон побачив немовляти Ісуса – він дізнався, що це Господь наш Спаситель. Це дійсно важливий день для всіх. Як старець Симеон дочекався Ісуса, так і кожна людина може зустріти Господа. Особливо в такий значущий день.

Існує давнє повір’я, що на Стрітення Господнє кожен з нас може зустріти Господа Ісуса в людській подобі на Землі.

Що ж рекомендується зробити в цей день?

По-перше, не варто уникати відвідування храму Божого. В цей день в храмах служать особливі служби.

У храмі потрібно помолитися Господу Ісусу про своє, заповітне. І якщо молитва ваша від чистого серця, то Господь обов’язково почує її.По-друге, з храму потрібно принести освячені Стрітенські свічки і Стрітенська святу воду. Ці свічки особливі. Їх запалюють у важкі моменти життя для захисту від невдач, неприємностей і скорботи.

Стрітенську святу воду п’ють для того, щоб відвести від себе і від своїх близьких весь негатив.

По-третє, важливо пам’ятати, що в цей день заборонено. Заборонено лаятися і ображати інших людей, важко працювати. Це веселий день, день свята. Тому сумні думки краще відкласти.

За старовинною традицією в цей день не рекомендують відправлятися в далеку дорогу.

Джерело