15 травня — Міжнародний день Сім’ї. Цінуйте найдорожче що у вас є.

15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї.

Сім’я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім’єю. Сім’я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім’я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім’ї, в яке всі люди об’єднуються і святкують таке світле свято.

Міжнародний день сім’ї було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН. Свято передбачає висвітлення як можна більш важливих проблем сім’ї, обговорюваних на різних громадських конференціях та ЗМІ. Також у цей день проводяться різноманітні фестивалі, які спрямовані на залучення членів сімей, їх згуртування і усвідомлення важливо спільного проведення часу.

Історія міжнародного дня сім’ї

Зародження дня сім’ї почалося ще в 1989 році, коли в ООН з’явилося бажання створити єдиний день, який буде присвячений розгляду проблем сім’ї в різних країнах. У 1993 році в ООН була прийнята резолюція, згідно з якою був офіційно затверджений день сім’ї 15 травня 1994 року, передає Ukr.Media.

Щороку за рішенням ООН здійснюється висвітлення найбільш актуальних проблем в сім’ї.

Традиції міжнародного дня сім’ї

Не секрет, що для щасливої гармонійної сім’ї необхідно мати традиції, які будуть об’єднувати всіх членів сім’ї. Спільні звички в сім’ї необхідні як сім’ям без дітей, щоб зберегти любов і взаєморозуміння, так і сім’ям з дітьми, щоб привчати їх до нормальних взаємин між членами сім’ї. Крім іншого діти потребують щасливе дитинство, яке їм можуть забезпечити тільки батьки. Наприклад, традиція кожні вихідні водити дітей у похід не лише згуртує всю родину, але й долучить маленьких непосид до культури і правильному ставленню до природи.Адміністрація кожного району в міжнародний день сім’ї влаштовує свою програму, концерти, конкурси, цікаві вистави і салют. Відбувається все, щоб сім’ї приходили разом з дітьми, вчилися налагоджувати правильні відносини і подавали хороший приклад для своїх дітей.
В цей день не можна забувати і про батьківській родині. Обов’язково варто відвідати їх, а краще навіть зібратися всім разом і, наприклад, відправитися на природу на шашлики. Якщо немає можливості особисто привітати батьків, то необхідно обов’язково подзвонити і сказати теплі слова привітання, адже батьківська сім’я дуже цінна для кожної людини, саме з неї починається розвиток дитини. Батьки виховують, захищають, люблять і вчать як треба себе вести в тій чи іншій ситуації.

Доброю традицією можуть стати посиденьки усіма родичами в затишній атмосфері. Можна пригадати кумедні історії з дитинства батьків та їх родичів, послухати про своє дитинство і дати настанову своїм дітям. Для таких зустрічей досить зібрати за один столом всіх родичів, приготувати смачну вечерю, можна навіть зробити кожному члена великої родини невеликі приємні подарунки і влаштувати цікаві конкурси.
Що дарувати на свято сім’ї?

Дарувати чи не дарувати подарунки на це свято кожен вирішує для себе самостійно, але отримувати крім привітання приємні сюрпризи подобається кожному. Якщо ви живете в сім’ї без дітей, тільки з дружиною, то можна відсвяткувати торжество разом з нею спільним походом в ресторан. Романтична затишна атмосфера, легка вечеря, приємна музика за таких обставин можна говорити тости за благополуччя і розширення сім’ї.

Дарувати чоловікові в день сім’ї різноманітні подарунки, які принесуть йому користь. Як не дивно, в цей день можна дарувати дрилі і інструменти, які потрібні тільки чоловікові. Гарним подарунком можуть стати домашні речі, теплі светри, банні халати. Можна дарувати хороший годинник, портмоне, не забудьте про техніку, наприклад, телефони, планшети. Коханому чоловікові можна вибрати хороший парфум.

Дружині в міжнародний день сім’ї можна дарувати найрізноманітніші подарунки, починаючи від легких сюрпризів і закінчуючи дорогими і цінними презентами. Можна дарувати домашні речі, наприклад, піжаму або халат, гарний банний рушник.

Корисним подарунком для будинку може стати побутова техніка для кухні, наприклад, блендери, мультиварки, одним словом все те, що допоможе улюбленій полегшити її роботу на кухні. Якщо дозволяють кошти, то можна подарувати більш дорогі подарунки, наприклад, ювелірні прикраси.
Універсальними можуть стати подарунки для родини, а не для когось конкретного, наприклад, щось домашнє, необхідне одночасно обом подружжю.

Це може бути техніка для дому, спортивні тренажери, комплект гарної постільної білизни та багато іншого.

Деякі сім’ї домовляються взагалі один одному нічого не дарувати, а замість цього провести спільний день. Наприклад, організувати активний відпочинок з друзями або навпаки, усамітнитися подалі від міста, в лісовому будиночку. Можна запланувати похід в кафе або ж домашній вечір за переглядом хорошого фільму.Дітям на свято сім’ї можна дарувати подарунки або організовувати спільні походи в цирк, зоопарк, театр, на концерти. Для подарунків можна придивитися до конструкторам, інтерактивних ігор, м’яким іграшкам, наборів для творчості. Зрештою, можна зібратися всією родиною і піти в похід. Важливо приділяти якомога більше уваги розвиткові дитини в сім’ї, адже з часом ці знання знадобляться вже в його родині.

І не даремно адже організоване це свято, а саме тому, що необхідно приділяти більше уваги свої дітям, до того як вони ростуть, наскільки ви приймаєте в їх житті участь. Маленьку дитину ще можна виховати, а ось дорослу людину ні, а всі колись були дітьми.

Дорослим батькам на міжнародний день сім’ї також важливо приділити увагу. Найчастіше, батькам від дітей не так потрібен подарунок, як важливо сама присутність дитини та усвідомлення того, що дитина пам’ятає і любить свою батьківську сім’ю. В якості подарунка можна дарувати потрібні речі для дому, бутову техніку, хороший телевізор, техніку, колекційні книги, пам’ятні речі, зроблені своїми руками, картини, відреставровані фотографії і багато іншого.

День сім’ї – це те свято, коли особливо хочеться об’єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто подзвонити.