16 березня – день Євтропія: що сьогодні потрібно зробити

16 березня в православ’ї день пам’яті святого мученика Євтропія. У народному календарі дата отримала назву день Євтропія, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Євтропій?

Євтропій канонізований у чині мученика, так як постраждав за віру Христову і зазнав нелюдські випробовування — його тіло обливали гарячою смолою, рвали залізними гаками, а на рани прикладали гірчицю, змішану з сіллю і оцтом. Зрештою, він був розп’ятий, але за своє недовге життя встиг багатьох людей навернути в християнство.

Обряди й традиції цього дня

Напередодні ввечері жінкам треба в таз з водою покласти срібну річ. А вранці 16 березня вмитися цією водичкою, щоб весь рік бути привабливою і молодою.

Також сьогодні дружини читають замовляння на «пришивання» чоловіків, якщо вони багато часу проводять в чоловічій компанії з друзями, випивають і грошей в сім’ю не приносять.

Якщо вас здолали нещастя і біди, поскаржтеся сьогодні воді

Коли виникають постійні проблеми, невдачі на роботі і в кохані, не обов’язково відразу звертатися до магів, можна налагодити життя і без їх втручання в домашніх умовах.

16 березня — хороший день, щоб позбутися від негативу за допомогою водної стихії. Поскаржтеся сьогодні воді, розкажіть їй про свої невдачі і біди, змийте з себе всю гидоту. Ми підкажемо, як це зробити правильно.

Після робочого дня кожна людина відчуває втому. Крім цього нас щодня оточують негативні люди, навмисна недобра брехня, інтриги, підлість, заздрість. Все це накопичується на шкірі якоюсь невидимою брудною плівкою.

Змити ці неприємні моменти допоможе звичайна вода з-під крану, для чого знадобиться душ і вміння керувати своїми думками

1. По-перше, по дорозі додому уявіть, що вся накопичена за день негативна енергія разом з вами в квартиру не заходить, а залишається на вулиці. Можете візуалізувати її в будь-якому вигляді, головне намалюйте в свідомості картину, як ви скидаєте з себе все погане і тільки потім переступаєте поріг будинку.

2. Тепер важливо відразу роздягнутися і пройти у ванну кімнату, не зупиняючись довго з домочадцями, тому що можна почати скидати на них свій денний негатив. Він подібно застуді передається повітряним шляхом. Так що спочатку в душ, а потім вже спілкування з чоловіком, дітьми, кішкою, собакою.

3. Станьте в ванну, увімкніть воду і налаштуйте комфортний для себе напір і температуру.

4. Тепер підключіть фантазію і уявіть, що з крану потекла не звичайна прозора рідина, а блакитний потік живої води, як з дитячих казок.

5. Ванну наповнювати не потрібно, вода повинна повністю змивати енергетичний бруд, який налип протягом дня, і йде в стік. Стійте під душем і подумки скаржтеся воді — хто вас образив, що не вийшло зробити і т. д. Особливих змов не потрібно, розповідайте від душі своїми словами.

6. Ідеальним завершенням такої процедури стане умивання або обливання святою водою. Треба попередньо набрати в миску чистої прохолодної води з-під крану, а потім капнути туди трохи святої водички.7. Як вам буде зручно, за допомогою ковшика або відразу піднявши весь таз вгору, вилийте на себе освячену воду. Намагайтеся лити на обличчя, щоб вона звідти стікала далі по всьому тілу.

8. Тепер постійте, розслабтеся і подумки подякуйте воді за те, що вислухала ваші проблеми і допомогла їх змити.

9. Обсохніть природним способом, не витирайтеся рушником. Вийдіть до сім’ї, посміхніться і запросіть усіх на спільне приготування вечері. Приємний і затишний сімейний вечір вам буде забезпечений.

Народні прикмети 16 березня

Якщо в день Євтропія почали гуляти коти, значить, в найближчі дні встановиться остаточне весняне тепло.

Якщо 16 березня швидко тане сніг і багато біжить струмків, то літо буде дощове і мокре.