3 квітня — ікони Богородиці «Нев’янучий цвіт». В цей день моляться і просять захисту від усіх недуг

3 квітня, православна церква відзначає день ікони Богородиці «Нев’янучий цвіт». В цей день потрібно звертатися до образу та прохати про здійснення найзаповітнішої мрії. Священники радять читати молитву про зцілення – це допоможе позбутися від душевних та фізичних захворювань, всім членам родини.

Сенс ікони.

На цій іконі зображено Діву Марію з маленьким Ісусиком, яка тримає в руках квіти — лілії. За стародавніми писаннями, архангел Гавриїл приніс Марії звістку про народження сина Божого та білі лілії. На образах квіти можуть бути не тільки білі, але й рожеві. Колір не впливає на їх значення, вони уособлюють в собі духовну чистоту та непорочність.

Образ Божої Матері «Нев’янучий цвіт» символізує красу, материнське тепло та любов. Маючи таку ікону вдома, господиня захистить родину від непорозумінь, дітей від біди та дорослих від гріха. А самотнім жінкам, святий образ допоможе знайти своє кохання.

Традиції в цей день.

3 квітня, потрібно провести зі своєю родиною та близькими. В цей день немає випадкових зустрічей, люди знаходять своє кохання або гарних та відданих друзів.

У це свято потрібно приділити особливу увагу своїм найближчим. Зробіть якийсь приємний сюрприз або вручіть довгоочікуваний подарунок.

Головною традицією є відвідання храму та молитва до святого образу. Перед іконою «Нев’янучий цвіт» віряни просять добробуту в родині, здоров’я, щастя та позбавлення від гріхів й спокус, які трапляються в житті.