16 квітня – ікони Божої Матері «Нев’янучий цвіт». До неї моляться про зцілення.

У цей день прийнято звертати свої молитви до Божої Матері. Важливо попросити те, чого хочеться більше всього на світі. Священнослужителі кажуть, що найкращий варіант – молитва про зцілення. Образ «Нев’янучий цвіт» допоможе позбутися від будь-якої душевної або тілесної недуги вам або вашим дітям і близьким. Джерело.

Таємний сенс ікони, в чому вона допомагає

Зрозуміти таємний сенс, не знаючи, що зображено на іконі, неможливо. Богородиця зображена на образі разом з маленьким Ісусом Христом. Це єдина ікона, на якій Матушка Заступниця тримає квіти. В даному випадку це лілія. Іноді квіти рожеві, але в основному це білі лілії – символ непорочності та духовної чистоти. В писанні говориться, що саме ці квіти приніс Архангел Гавриїл Діві Марії, коли сповістив благу звістку про те, що їй належить народити сина Божого. Саме тому цю ікону нерідко пов’язують зі святом Благовіщення.

Згідно з православним канонам, кожна з ікон має свій таємний сенс і надає підтримку в якомусь із життєвих аспектів. Даний образ символізує любов, красу, чистоту, непорочність, материнське тепло. Його наявність в будинку допомагає зберігати розуміння в сім’ї, повагу між родичами. Жінкам ця ікона допомагає шукати другу половинку. Вона вберігає дітей від біди, а дорослих від гріха.Традиції 16 квітня 2019 року

У цей день прийнято проводити час з сім’єю, з рідними і близькими. Люди вірять в те, що кожна зустріч 16 квітня невипадкова. Хтось може зустріти свою любов, хтось доброго друга і наставника.

16 квітня 2019 року, в день ікони, потрібно бути ближче до своєї сім’ї, до дітей і другій половинки, до батьків. Можна подавати різні подарунки та робити приємні сюрпризи один одному. Також потрібно обов’язково помолитися. Перед іконою «Нев’янучий цвіт» моляться про сімейне щастя, благополуччя, позбавленні від гріхів і спокус на життєвому шляху.

Ось одна з хороших молитов Богородиці: «Матінко милостива, Заступниця наша, пошли мені і всім моїм близьким здоров’я, щоб світло Боже не переставало литися на нас. Борони нас від проблем нерозв’язних, від людей недобрих і від негоди руйнівної. Не розлучи нас, не покинь нас на самоті. Освіти життя наше світлом добра і любові своєї, Матінко наша. Нехай наше життя цвіте, як колір нев’янучий, і буде душа наша безсмepтна на віки віків. Амінь».