18 червня — день Всіх Святих Землі Української. Що слід зробити в це свято

18 червня, православний світ відзначає День Всіх Святих Української Землі. В цей день християни вшановують пам’ять всі великомучеників, які померли за християнську віру.

Кожен день в році присвячений пам’яті якомусь святому або декільком, але є велика кількість мучеників, про яких ніхто навіть не здогадується. Всі їхні імена записані в книзі Життя й церква об’єднала їх та присвятила один день в році, щоб вшанувати всіх невідомих святих.



В кожній країні це різні дати. В Україні це свято припадає на четверту неділю після зіслання Святого Духа. Це має велике значення, бо після цього починається історія християнської церкви. Адже апостоли були наділені даром всіх мов та розійшлися по всьому світу, щоб нести Слово Боже й вчити невірних праведному життю.

Святими можуть бути не тільки священнослужителі або монахи, але й звичайна людина, яка сумлінно дотримується обов’язків відносно Бога та ближнього свого. Покликання до святості має кожен християнин на землі. В історії згадується про багатьох вірян, які зрозуміли та змогли втілити цей заклик у своєму житті. В любові до ближнього й проявляється любов до Господа Бога.



Нехай приклад Ісуса Христа та всіх святих надихає кожного на любов й нагадає про справжнє покликання до святості.