19 грудня велике свято – день Миколая Чудотворця. Як правильно провести цей день, щоб отримати захист і здоров’я для дітей.

Ще на початку грудня, з’являється святковий настрій та приємні очікування й відчуття чарівної казки. Перше свято, яке з нетерпінням чекають всі дітлахи – це візит Святого Миколая. Він вважається захисником дітей у всьому світі та відзначають цей день не тільки православні віряни, а й католики.

Також, 19 грудня, святкують Міжнародний день допомоги збіднілим людям.

Традиції на Миколая.

Спускаючись на землю, Святий Миколай, проганяє темні сили в їхню обитель. На їхнє місце приходить добро, світло та багато веселощів.

Раніше в цей день було прийнято перевдягатися в яскраві костюми та влаштовувати виставу. Але зараз, це роблять тільки в деяких театральних студіях. Хоча, в Україні останнім часом, день Святого Миколая, набирає все більше і більше популярності з кожним роком.

Святий дарує подарунки та ласощі, поклавши їх під подушку або в спеціальну шкарпетку, тільки тим дітям, які добре себе поводили цілий рік. А ті, хто не слухався батьків та погано поводив отримують різку.



На Миколая прийнято випікати імбирні, медові або коричні пряники та розмальовувати їх різнокольоровою глазур’ю. Ввечері родина влаштовує чаювання зі святковими пряниками та іншими ласощами.

Цей день потрібно провести весело та приділити максимум уваги своїм дітям, адже це їхнє заповітне бажання, на яке у батьків завжди не вистачає часу.

Народні прикмети на Миколая.

На Миколая потрібно розрахуватися з боргами та помиритися з усіма.

Якщо до Миколая сніг вкриє землю снігом, чекайте на морозну зиму.

Холодна погода на Миколая до холодної зими та навпаки.

В цей день потрібно загадати бажання та Миколай обов’язково його виконає.



Подайте милостиню та зробіть добру справу, за це Миколай подарує Вам здоров’я.

З наступаючим днем Святого Миколая!

19 грудня велике свято – день Миколая Чудотворця. Як правильно провести цей день, щоб отримати захист і здоров’я для дітей.