19 липня — святої Мокрини. Що потрібно зробити кожній жінці, щоб бути здоровою

19 липня, православний світ відзначає день святої Мокрини. Її братами були Василь Великий та Григорій Нісський. Християни моляться святій та просять здоров’я, добробуту, миру й щастя в сім’ї.

Матір святої належала до християнства та уві сні побачила янгола, який прохав нарікти доньку Феклою. Саме так вона й зробила, однак в сім’ї її називали Мокриною, на честь бабусі. Родина святої була великою, але матір завжди мала час, щоб навчати доньку, читаючи їй письма та псалми, щоб навчити дівчину бути благочестивою та богоугодною. Також, вони разом відвідували храм.

Мокрина все життя прожила, зберігаючи цнотливість, бо її обранець помер, а бути з іншим для неї прирівнювалося до зради. Жила свята разом з батьками та допомагала по господарству. Після того, як всі її брати та сестри стали дорослими й роз’їхалися з дому, Мокрина вмовила мати розпустити рабів, а самим податися в монастир.

Після смерті матері, свята зайняла її місце та стала старшою над сестрами монастиря. Заслугувала повагу за свою суворість та стриманість. Вона могла зцілювати хворих лиш торкнувшись до них, а також, рятувала людей від голоду. Коли Мокрина пішла з життя, її вирішили поховати біля батьків.