2 дієві методи підгодівлі орхідеї, після яких зацвіте, як ніколи раніше

Існує багато методів підгодівлі орхідеї, щоб покращити цвітіння, але не всі з них дієві.

Полив.

Орхідеї вбирають вологу з повітря або в сезон дощів. Завдяки цьому коріння не висихає. Орхідеї потрібно поливати рідко, але рясно. Перед поливом зверніть увагу на субстрат. Якщо ґрунт став світлим та легким, а коріння — сірим, пора поливати рослини. Молоді орхідеї або ті, що потребують реанімації, потрібно обприскувати. Приготуйте слабкий розчин з амінокислот або мегафолу. Проводьте обприскування ввечері, коли сонце сіло. Для орхідей з маленькою кількістю коренів та листя — це основний спосіб отримання поживних речовин.

Підгодівля.

Дехто використовує народні методи підгодівлі квітів. Солодка вода дуже корисна для орхідей. Вона активізує розвиток рослин. На 500 мл води додайте 1 ст. л. цукру та полийте рослину. Також, можна приготувати солодке підживлення з меду, бо він стимулює ріст орхідей. Візьміть 1/3 ч. л. меду та розведіть в 250 мл теплої води.

Не викидайте залишки чаю або кави. Підсипте залишки в горщик або приготуйте слабкий настій та полийте орхідеї.

Після появи орхідеї в будинку, поставте її в темне місце, де не буде прямих сонячних променів. Також, не варто пересаджувати орхідеї. Це можна зробити лише в тому випадку, якщо в горщику є сфагнум. Спочатку поряд з орхідеями краще не ставити інші рослини.