2 липня — День святого Юди Тадея. До нього звертаються у складних ситуаціях

2 липня, православний світ вшановує пам’ять святого Юди Тадея. Він був не тільки одним із 12 апостолів, але й кровним родичем Ісуса Христа.

Батьки його були набожними людьми й сміливо розповідали про Воскресіння Ісуса.

Святий Тадей був одним з найвірніших учнів Христа й відзначився своїми чеснотами. Він ніколи не вихвалявся родством зі Спасителем, а просто вважав та називав себе його слугою.

За життя та проповідування християнської віри, Юда Тадей зазнав чимало переслідувань. Однак, він навернув на шлях істинний багато невіруючих, творив чудеса та закінчив життя мученицькою смертю. За літописами, його забили погани палками.

Тіло Тадея поховано у Римі в соборі святого Петра. До його образу з’їжджаються паломники з усього світу, щоб помолитися та попросити допомоги. Віряни звертаються до святого в надії вирішити складні ситуації та вийти з важкого життєвого становища. Щира молитва обов’язково отримає відповідь.

Святого Юду вважають опікуном знедолених. Він поспішає на порятунок до тих, хто потребує допомоги та знаходиться в розпачі. За довгі роки Юда Тадей допоміг не одній знедоленій душі.