2 травня — преподобного Івана Ветхопещерника. Що слід зробити, щоб залучити в оселю щастя

2 травня, православна церква вшановує пам’ять преподобного Івана Ветхопещерника. Він був пресвітером та християнським сподвижником. Ще з молодих літ Іван попрямував до святих місць в Єрусалимі та оселився там в монастирі Ветха Лавра. За духовну досконалість йому дали сан священника.

Традиції в цей день.

В цей день в народі заведено вдягати обновки або викладати нові речі на сонечко, щоб вони набралися життєвою силою та енергією.

Господині займаються приготуванням пиріжків з різноманітними начинками, щоб був гарний врожай.2 травня, це надзвичайно вдалий день для чогось нового: подорожі, бізнесу або ділової зустрічі. Але про це ніхто не повинен знати.

Щоб залучити в оселю щастя, необхідно взяти речі кожного члена родини та піти з ними до церкви. В храмі поставити свічки, помолитися та попросити миру й здоров’я для всієї родини.

В цей день люди, які прагнуть знайти справжнє кохання, проводять стародавні обряди за допомогою вітру та неба. Для цього потрібні сірники, сушені трояндові й м’ятні пелюстки, аркуш паперу та червона ручка.

На папері чітко опишіть зовнішність та риси характеру коханої людини. Потім прочитайте текст в голос та спаліть у попільничці лист. Перетріть попіл з сухим листям, вийдіть на вулицю або балкон, подивіться в небо та розвійте його на вітру.Народні прикмети в цей день.

Дощова та похмура погода, віщує сонячний й теплий червень.

Відсутність вітру та зоряне небо – до гарної погоди в найближчий час.

2 травня — преподобного Івана Ветхопещерника. Що слід зробити, щоб залучити в оселю щастя