2 травня — святої Матрони. Що потрібно зробити кожній жінці, що в сім’ї усі були здорові

2 травня, православна церква відзначає день святої Матрони. Ця жінка могла зцілювати та пророкувати долю. До її могили з ріку в рік приїздить дуже багато людей, щоб помолитися, попросити про допомогу та набрати дрібку землі з могили, яка слугує їм оберегом в домі.

Її мощі перенесені на зберігання у Покровський монастир до міста Москви.

Історичні спогади про життя цілительки Матрони.

В одній родині народилася сліпа дитина, яку батьки хотіли віддали до притулку, але це їм не вдалося зробити. Перед цими подіями матір дитини побачила сон, де її дівчинка зцілює хворих людей. Це був знак, про особливий дар маленької Матрони, за що вони дякували Господу. Матрона виросла й почала зцілювати хворих та калік, а ще давала добрі поради людям. Через це родина стала дуже шанованою серед співгромадян містечка де вона жила. Матрона могла зцілювати віруючих людей молитвами до Всевишнього. Також, вона була наділена здатністю яснобачення та пророцтва й часто попереджала людей про біду, що допомагало її уникнути.Коли Матроні виповнилося 18 років, вона поїхала з батьківського дому до Москви. Там вона продовжувала зцілювати вірян, допомагати доброю порадою та передбачати майбутні події. За порадами до неї йшли не тільки бідні люди, а й різні державні мужі.

Про час своєї смерті Матрона, також, знала й чекала зустрічі з Господом, щоб подякувати йому за свій дар.

2 травня – це день коли свята Матрона покинула цей світ. В православному храмі проводять спеціальну службу на честь Матрони. Православні віряни в цей день моляться їй та благають допомогти, захистити, зцілити їх від хвороб й просять допомоги по вирішенню проблем.