7 листопада – ікони Богородиці «Взграння Немовляти»: про що слід молитися кожній жінці

7 листопада, православні християни відмічають день набуття ікони Богородиці «Взграння Немовляти». У 1795 році, ікону вперше помітили 7 листопада у Ніколо-Угрешському монастирі.

Його заснував Дмитрій Донський після перемоги на Куликовому полі, де знайшли величну ікону Святого Миколая Чудотворця.

На іконі зображено Діву Марію, яка на руках тримає маленького Ісуса Христа. Вони обіймають одне одного з безмежною любов’ю, а з іншої сторони написані слова молитви.

Ікона «Взграння немовляти» дуже древня та чудотворна. Її вшановують паломники, бездітні сім’ї, вагітні, породіллі та матері з хворими маленькими дітками.

Вони моляться та просять допомоги. Божа Матір чує їхні благання та наділяє своїм благословінням.

Під час вагітності обов’язково потрібно молитися, бути лагідною, милостивою, не заздрити, не промовляти лайливі слова та викорінювати всі людські пороки.

З давніх часів вважається, що всі почуття, думки і вчинки, вплинуть та передадуться новонародженій дитині.

Наразі ікона «Взграння немовляти» знаходиться у Спасо-Преображенському храмі.

Дуже цікавий збіг, що саме 7 листопада в день шани ікони Божої Матері «Взграння немовляти», в світі оголошено День дитини. А також в цей день у 1959 році була прийнята декларація прав дитини та у 1989 році відбулася конвенція.

Молитва

«Пресвята Діва, Матір Божа, помилуй рабу Твою (ім’я) і допоможи їй зараз вирішити всі проблеми її. О усемилостива Владичице Богородице, ти не потребувала допомоги в народженні Сина Божого, так подаруй допомогу свою своїй невільниці, яка молиться тобі. Даруй мені благословення о цій порі, щоб Дитя народилося і світло світу побачило цього. Уподібнити в благопотребний час і розумного світла у святому хрещенні водою і духом. До тебе припадаємо, Мати Бога Всевишнього, молюся: Будь милостива до раби твоєї, як стане скоро вона матір’ю, і умоли народженого тобою Христа Бога нашого, щоб зміцнив він силою своєю нас згори. Амінь.»