25 квітня — день Доньки. Щастя та міцного здоров’я усім донечкам

25 квітня, міжнародна спільнота відзначає день Доньки. Хто і коли започаткував це свято й досі не відомо, але зважаючи на те, що вже існує день сина, батька, матері, брата та сестри, то таке свято зайвим не буде.

По-перше, день Доньки – це свято турботи, тепла та любові. Народження у родині немовляти – це надзвичайно радісна та довгоочікувана подія. Разом з маленьким дитятком, батьки отримують нову надію та особливі почуття.

Народження дівчинки змінює не тільки жінку, але й чоловіка. Батьки відчувають до маленької донечки особливо ніжні та теплі почуття й починають відкриватися по справжньому. Донечці набагато простіше розтопити таткове серце на відміну від сина.

День доньки – це ще одне родинне свято, яке зміцнює взаємовідносини. В цей день рідні зайвий раз проявляють свою любов до дитини та проводять більше часу разом. Донечка особливо щаслива в таке свято. Вона наділена максимальною увагою та отримує довгоочікувані подарунки.

У суспільному житті, основним завданням організації дня Доньки, є привернення уваги державних органів та суспільних спільнот до проблем пов’язаних з підлітками. Вони повинні надати допомогу їм у соціалізації методом ознайомлення з різноманітними професіями, а також правову та психологічну допомогу в боротьбі з віковими та особистими проблемами.