25 квітня — День Василя Парійського: Що потрібно зробити щоб мати міцне здоров’я.

Як сьогодні заговорюють воду на міцне здоров’я?

25 квітня в православ’ї згадують святого сповідника Василя Парійського. У народному календарі дата отримала назву день Василя Парійського або Василь Парильщик, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Василь Парійський?

Жив Василь в IX столітті, у місті Парія та служив єпископом. Завзято відстоював іконошанування. Коли імператор видавав черговий указ про знищення ікон, Василь не виконував його і не пускав у свою єпархію іконоборців. За це зазнавав голоду, убогості і множинного гоніння.

Обряди й традиції цього дня

Протягом багатьох століть народ помітив, що саме з 25 квітня сонечко починає землю парити. Якщо прикмета сьогодні збулася, і ви побачили, як грунт парить, значить, будьте спокійні — рік буде врожайний.

У мисливців на цей день є свої прикмети. Вони стверджують, що після 25 квітня ведмідь вже в барлозі не лежить. Вважалося, що сьогодні бурий звір остаточно зі свого зимового житла вибирається, тому люди намагалися в ліс не ходити.

Вони по гостях гуляли та пили чай з медом. Вірили, якщо погостювати шумно з піснями, танцями, веселощами, то ведмідь почує, злякається і до людського житла з лісу виходити не буде.

З дня Василя Парійського зайці починають бігати, але зустрічатися з ними сьогодні — погана прикмета. Особливо якщо заєць дорогу прямо перед вами перебіг, значить, біди не минути.

Але цю прикмету можна відразу нейтралізувати. Треба швидко схопити будь-яку палицю, розламати на дві частини, одну кинути в бік, звідки заєць вибіг, а другу — туди, куди він зник.

Проведіть сьогодні змови і обряди на воду для зміцнення здоров’я

Вода володіє потужною енергетичною силою, яку люди завжди намагалися використовувати для своїх цілей. Наприклад, можна на неї читати замовляння або проводити нескладні ритуали для залучення в своє життя щастя, радості, міцного здоров’я, довголіття, молодості, краси, багатства і везіння.25 квітня — сприятливий день, щоб заговорити воду на здоров’я.

Швидка змова на зняття болю

Для проведення обряду традиційно беруть джерельну або колодязну воду, в сучасних умовах можна набирати з-під крану. Головне, щоб вона була незаймана, тобто не з пляшки або глечика, з якого хтось пив.

1. Налийте повну склянку води і поставте на стіл.

2. Прочитайте на воду замовні слова:

«Матінка цілюща водиця! Як напоюєш ти та миєш рід людський, так допоможи мені впоратися з болем (вимовити назву хворого місця, органу або хвороби). Визволи мене від мук і больових відчуттів. Дай мені спокійно жити і хвороб не знати. Амінь».

3. Дрібними ковтками випийте всю воду зі склянки і приляжте на півгодини.

Ця змова ефективна як для лікування хронічних захворювань, так і для зняття головного або зубного болю. Проводьте його хоч кожен день, а то і по кілька разів протягом доби.

Зарядіть воду енергією Сонця на щастя і міцне здоров’я

Цей обряд проводиться обов’язково в день Василя Парійського.

1. Наберіть воду у велику ємність (таз, відро). Поставте на сонячне місце, і нехай постоїть до тих пір, поки не нагріється від променів.

2. Кожен член сім’ї повинен цією водою умити обличчя. Залишок треба перелити в пляшки або банки і заховати в затишному місці.

3. По середах такою водою після ранкового вмивання оббризкують обличчя і не витирають, краплі повинні обсохнути самі.

Наші предки вірили, що така вода не тільки зміцнює здоров’я, але і приносить в сім’ю щастя.

Народні прикмети 25 квітня

Якщо в день Василя Парійського багато павутини, значить, літо з осінню очікуються багатими на врожай.

Дощ 25 квітня віщує таку ж дощову погоду в перші травневі дні.