25 квітня — святого Василя Парійського: що потрібно зробити щоб отримати міцне здоров’я

25 квітня, православна церква вшановує пам’ять святого Василя Парійського. Він жив у 9 столітті, був єпископом та боровся за іконошанування. Через свою віру та пріоритети, неодноразово страждав від гоніння, голоду та убогості.

Традиції в цей день.

В цей день, вже багато століть сонце парить землю. Якщо помічено, що 25 квітня з землі йде пар, то в цьому році буде дуже багатий врожай.За повір’ям, в цей день не можна ходити в ліс, бо ведмеді остаточно прокидаються після зимівлі. Тому, люди ходили по гостях та влаштовували гучні гуляння й веселощі, щоб налякати звіра і відвадити від жилої місцевості.

Зустріти в цей день зайця – це дуже погана прикмета. Щоб позбутися неприємностей, необхідно взяти дерев’яну палицю, переламати навпіл та кинути одну частину в ту сторону звідки біг заєць, а іншу туди куди побіг.

На Василя люди проводили ритуали та змовини на міцне здоров’я. Для цього обирали водну стихію, яка володіє дуже сильною енергетикою.

На воду знахарі або прості люди читали замовини та проводили обряди на залучення здоров’я, щастя, радості, багатства, краси, везіння, молодості й довголіття.Народні прикмети в цей день.

Якщо в цей день на вулиці багато павутиння, чекайте гарного врожаю влітку та восени.

Якщо 25 квітня на вулиці дощить, то початок травня теж буде мокрим.