25 квітня — Василя Парійського. Що потрібно зробити, щоб зміцните своє здоров’я

25 квітня, православний світ відзначає день Василя Парійського. Народився він у 9 столітті, був єпископом в Парії та дуже шанував ікони. Імператор наказав знищити образи, а святий заборонив іконоборцям входити в свою єпархію. Через це він був підданий гонінню та протягом довгих років жив в бідності й голоді.

Традиції в цей день.

З цього дня сонце вже гарно починає прогрівати землю та парити. Якщо побачити пару з ґрунту — до врожайного літа.

Мисливці 25 квітня ходять в гості, п’ють чай з медом та булками, веселяться й співають пісні. За повір’ям, ведмеді злякаються цього шуму та не будуть наближатися до людських домівок. Адже саме в цей день тварини прокидаються та залишають свої берлоги.

Зустріти на Василя у лісі зайця — погана прикмета, особливо якщо він перебіг дорогу майже під ногами — до негараздів. Щоб нейтралізувати негатив цієї прикмети, потрібно одразу взяти в руки палку та розламати її на дві частини. Перший кінець кидають туди, звідки заєць біг, а другий — куди побіг.Для зміцнення здоров’я, збереження краси, залучення багатства, радості та довгих років життя, 25 квітня роблять замову на воду. Для цього у велику ємність налийте воду та розташуйте так, щоб на неї потрапляли прямі сонячні промені й залиште до кінця дня.

Кожен член родини повинен вмитися цією водою. Решту води потрібно розлити по ємностях та зберігати в затишному місці, найкраще біля ікон.

Щосереди, зранку потрібно вмитися тією водою, однак не обтиратися рушником, краплі повинні просохнути самі.

За прикметою, така вода залучає в дім щастя.

Народні прикмети в цей день.

На дворі йде дощ — перша половина травня буде дощовою.

В цей день навкруги багато павутиння — до врожайного року.