25 січня — святої Тетяни. Що має зробити в цей день кожна жінка, щоб весь рік був вдалим

25 січня, православна церква вшановує пам’ять святої Тетяни. Вона народилася в родині знатних християн та була вихована в благочесті. В дорослому віці прийняла рішення берегти цноту. Під час гоніння на християн була схоплена та піддана жорстоким тортурам. Однак, під час катувань, свята невпинно молилася та сліди знущань зникали на очах. Тоді дівчину кинули в клітку з левами, але їй вдалося заспокоїти їх своїми молитвами. Після всіх скоєних див, навіть кати повірили в Бога. Однак, Тетяну засудили до страти та обезголовили.

Традиції в цей день.

На свято вшановують Бабин кут – місце, в якому жінка проводить більшу частину часу. Раніше цей кут знаходився поряд з піччю, де зберігався кухонний посуд. Таке місце називали сонечком.

Традиційно сьогодні господині випікають хліб круглої форми. Після охолодження всі домочадці повинні з’їсти по шматочку, а залишки віддають худобі.

Також, жінки йшли на річку, щоб очистити доріжки та килими від бруду за допомогою снігу.

Знахарі на свято проводять обряди та лікують людей, які мають проблеми з вухами.

Люди, народжені 25 січня не можуть похизуватися щасливим життям. Навіть якщо спочатку сімейне життя склалося добре, все одно згодом воно зруйнується.

Щоб принести позитивні зміни в життя, потрібно дотримуватися деяких прикмет.

Не можна кидати землю та камінці в колодязь, інакше не буде щасливої долі у цієї людини й ще три покоління.

Розташуйте над вхідними дверима двох рибок, щоб всі, хто живе в будинку, мали щасливу долю. Однак, рибок має бути саме дві, бо одна – до втрат та негараздів.

Перед тим, як піти на важливу зустріч, подивіться на воду в скляному посуді.

Якщо в оселі постійно хтось хворіє, придбайте помаранчевий гарбуз та віддайте його в церкву, тоді всі хвороби з будинку зникнуть.

Зберігайте вдома срібний злиток, щоб всі домочадці були щасливими.

Буває так, що навіть при гарній зарплатні, грошей може не вистачати. Вони наче випаровуються. В такому випадку необхідно вранці спекти солодке печиво та згодувати його пташкам. Це вбереже родину від зайвих витрат.

Однак, не лише прикмети допоможуть змінити життя на краще, а й сама людина. Ставте перед собою лише гідні завдання та при цьому не допускайте поганих думок. Позбудьтеся шкідливих звичок та виховайте в собі силу волі, щоб побороти власні слабкості й недоліки. Навчіться визнавати власні помилки. Не забувайте про благодійність та добрі вчинки. Поставлені цілі мають бути чіткими. Не відкладайте своє життя в довгий ящик та приділяйте час саморозвитку.
Народні прикмети в цей день.

Протягом дня йде сніг — до дощового та сирого літа.

Тепла погода, чекайте поганого врожаю, а морозна – до великого врожаю овочевих та фруктових культур.

На небі багато зірочок віщують ранню весну.