25 травня велике свято — день Вознесіння Господнього. Як правильно провести його та чого не можна робити

25 травня, православні християни будуть відзначати свято Вознесіння Господнього. Це свято не має сталої дати, бо залежить від дати святкування Великодня.
Після свого воскресіння, Ісус ще протягом 40 днів ходив по землі та був серед учнів. Потім він покликав їх на гору Елеон, дав їм благословення та вознісся на Небеса. Після цього янголи сказали, що Всевишній ще повернеться на землю через деякий час.

Традиції в цей день.

Християни нм свято йдуть в храм та читають молитви. Раніше селяни святкували в цей день перехід весни в літо, бо стає спекотніше. Молоді хлопці й дівчата водили хороводи, співали, гуляли та веселилися.

Господині печуть пироги з начинкою з зеленої цибулі, які прикрашали драбиною з тіста. Частування несли в церкву для освячення, а потім пригощали ними родичів.

На свято не можна проводити обряд вінчання, влаштовувати сварки, лихословити, відвідувати цвинтар, поминати покійних та плювати на землю. Слід, обов’язково, допомогти в цей день нужденним. Працювати сьогодні можна та немає ніяких заборон на їжу.