26 серпня — ікони Пресвятої Богородиці «Пом’якшення злих сердець». Що потрібно зробити в цей день

26 серпня, православний світ відзначає день ікони Пресвятої Богородиці «Пом’якшення злих сердець». Вона знаходиться біля міста Вологди у храмі Іоанна-Богослова. На ній зображена Діва Марія, яку пронизують 7 стріл. Таке зображення означає материнську скорботу по своєму дитяті.

Ікону вважають чудотворною й довгий час вона знаходилася на дзвіниці церкви біля сходів, тому її навіть не помічали. Однак, якось, важко захворів житель тієї місцевості та коли він не отримав зцілення від традиційного лікування, то почав молитися до Діви Марії.

Вночі хворому наснився сон, де голос з небес попросив віднайти на дзвіниці храму святиню та звернутися до образу від щирого серця з мольбою про здоров’я. Чоловік послухався, знайшов образ, очистив його та приніс до церкви. Перед іконою відслужили молебень й чоловік зцілився.

Під час епідемії холери, у 1830 році, віряни звернулися за допомогою до Пресвятої Богородиці. Святий образ обнесли з хресним ходом по вулицях та навколо міста. Хвороба почала відступати, а хворі швидко зцілилися. Холера назавжди покинула ту місцевість.

26 серпня — ікони Пресвятої Богородиці «Пом’якшення злих сердець». Що потрібно зробити в цей день