27 травня — день Сидора. Чого краще не робити, щоб не накликати біди

27 травня, православний світ відзначає день мученика Ісидора Хіотського. Народився він у 3 столітті на острові Хіос. В юнацькому віці служив в полку воєначальника Нумерія, був християнином та відмовлявся від жертвопринесень для язичницьких богів. За свою віру переніс багато тортур. Навіть коли його позбавили язика, він невпинно молився та проповідував християнську віру. За це йому відтяли голову.

Традиції в цей день.

В цей день починаються посадкові роботи огірків. Через це свято почали називати Сибір Огірочник. Погода в цей день вказувала, яким буде врожай. Прохолодно — поганим, тепло та ясно — великим.

27 травня ще можливі останні заморозки, а потім встановлюється стійке потепління.

За повір’ям, якщо під час городніх робіт зустріти торішній сухий лопух, то викидати його не слід. Краще використати його, щоб залучити до себе достаток. Для цього потрібно зібрати насіння лопуха, затиснути в правій руці та кинути через ліве плече.В давні часи вважалося, що 27 травня є не вдалим днем. Тому, люди не планували великих покупок, важливих переговорів, зустрічей та справ, бо результат буде безуспішним.

Краще не вирішувати в цей день ніяких ділових питань, бо можна понести збитки та втрати. Утримайтесь від кредитів, боргів, позичок комусь та великих покупок. Краще перенесіть їх на інший день.

Однак, якщо втрати все ж таки сталися, не опускайте руки. Деякі з них вказують шлях до щастя та багатства, а іноді попереджають про небезпеку.

Загубився гаманець — до винагороди та успіху.

Загубилася шапка — чекайте на кохання, від якого втратите голову.

Втратили ключі — важлива справа вирішиться добре, а нові контракти будуть успішними. Неодружених така втрата попереджає про швидке весілля.

Загубилася ручка — важливі питання вирішаться без вас.Загубилася права рукавичка — до розриву відносин, а ліва — до неприємностей на роботі.

Втратили ремінь або пояс — до зустрічі з ворогами, погіршення здоров’я. Якщо ремінь втратив чоловік — це означає, що в нього є позашлюбна дитина.

Загубилася нова хустка — всі дрібні неприємності підуть разом з нею.

Незаміжня дівчина загубила сережку з золота — до швидкого заміжжя, а зі срібла — до успішного кохання та гармонійних відносин. Якщо заміжня жінка загубила сережку, особливо ту, яку подарував чоловік — до розлучення.

Народні прикмети в цей день.

Якщо навколо мурашнику пусто — до похолодання.

В цей день холодно, чекайте такої ж погоди влітку.