30 квітня – День Зосими Соловецького. На що сьогодні варто звернути увагу.

Сьогодні відкриті «ворота» в потойбічний світ – які знаки ви можете отримати?

30 квітня у православному світі вшановують преподобного Зосиму ігумена Соловецького. У народному календарі дата отримала назву день Зосими Соловецького, Зосима-пасічник, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Зосима?

Проживав Зосима в XV-XVI століттях, святий Російської церкви, родом був з Нижньогородських земель. Він є засновником монастиря на Соловецькому острові. У народі вважається покровителем бджільництва.

Обряди й традиції цього дня

З 30 квітня бджолярі вивозять вулики на пасіки. З ранку прийнято звертатися до Зосими з проханнями, щоб святий дав цього року багато меду.

Сьогодні треба сіяти буряк і моркву. За традицією для щедрого врожаю коренеплодів перед посадкою насіння, його замочують у джерельній воді, в якій лежить мідний грошик. Але цю процедуру ніхто не повинен побачити (ні сусіди, ні близькі), інакше овочі не родитимуть.

За народними повір’ями ввечері в день Зосими не можна пекти хліб. А якщо у вас в будинку сьогодні мурахи з’явилися, то це на щастя.

Сьогодні можна отримати знаки з потойбічного світу, будьте уважні і обережні

Увечері 30 квітня починається одна з найбільш містичних ночей у році. Вона отримала назву Вальпургієва. Вважається, що цієї ночі відкриваються ворота потойбічного світу, можна встановити контакт з його мешканцями і дізнатися своє майбутнє.

Знаки під час сну

Хочете дізнатися, чи є у вас вороги? Існує дуже простий метод. Рівно опівночі налийте в склянку воду і поставте на підвіконня таким чином, щоб на неї потрапляло місячне світло. Нехай постоїть до 3-х годин, після чого випийте воду і лягайте спати.

Уві сні з’являться недоброзичливці, які в житті вам заздрять, розпускають плітки, будують підступи. У реальності ці люди можуть чудово маскуватися під хороших.

Тому не дивуйтеся, якщо наснилися ті, кого ви вважали друзями. Відмінний знак, якщо не снився сон, значить, в реальному житті ворогів у вас немає.

Знаки від померлих родичів

30 квітня попереджувальні знаки можуть надсилати нам з потойбічного світу покійні родичі. Проявлятися вони можуть по-різному.

Наприклад, напередодні вам запропонували нове місце роботи. Ви ніяк не можете прийняти рішення — переходити в іншу фірму або залишатися на колишньому місці. Зважили всі «за» і «проти», але маєте сумніви.

Якщо у вас є померлі близькі (мама, тато, брат, сестра), зверніться сьогодні в небо з питанням: «Матуся, підкажи, як мені бути?».

Протягом дня уважно спостерігайте за навколишнім світом. Рішення з питання про роботу варто приймати позитивне, якщо протягом дня вам попався на очі знак від мами — на автомобілі, рекламному проспекті або електронному табло ви побачили комбінацію цифр її дня і місяця народження.

Якщо ніякої підказки за весь день не надійшло, то й не треба сіпатися, працюйте на старому перевіреному місці.

У звичайні дні подібні знаки долі у вигляді цифрових комбінацій посилають нам Вищі сили. Це також можуть бути числа вашого дня і місяця народження, рік народження, чотиризначний повтор улюбленої цифри (наприклад, 4444).Захист від нечистої сили

Не пропустіть вечір 30 квітня — це дуже гарний час, щоб на найближчий рік захиститися від нечисті.

1. Нарвіть трави і розкидайте перед входом в будинок, зверху ще посипте піском і перемішайте все разом. Відьми, які сьогоднішньої вночі після шабашу будуть намагатися проникнути в людські оселі, перед таким запором зупиняться і протягом року сюди не повернуться.

2. Вранці все зметіть і викиньте на вулицю. Такий обряд допомагає захистити будинок не тільки від чаклунів, але і небажаних гостей.

Народні прикмети 30 квітня

Якщо 30 квітня по небу купчасті хмари пішли, наче на лахміття розірвані, значить погода найближчими днями буде погана і вітряна.

Якщо на день Зосими зацвіла горобина — осінь в цьому році очікується тепла і довга.

30 квітня – День Зосими Соловецького. На що сьогодні варто звернути увагу.