30 липня — Святогірської ікони Божої Матері. Вона зцілює людей від різних недуг.

1569 року на Святій горі було засновано Святогірський Успенський монастир.

Стародавня чудотворна ікона була однією з тих небагатьох ікон, які вціліли від розграбування Святогорського монастиря в 1787 році. Після відкриття монастиря в 1922 році місце знаходження ікони залишається невідомим.

У радянський час список Святогірської ікони Божої Матері був чудово збережений благочестивими людьми.

У вересні 1992 року ікону хресним ходом перенесли в Святогірський монастир і поставили в Успенському соборі.

З тих пір багато хворих різними недугами отримали зцілення після старанної молитви перед іконою Святогірської Богородиці, а іноді недужим посилалося зцілення після помазання маслом від лампади, що горить перед нею, або прикладання до хворого місця засушених квіток, що прикрашали ікону.Безліч золотих і срібних підвісок у чудотворного образу явно свідчать про звершені чудеса і милості до грішного роду людського  Цариці Небесної.

В чому допомагає Святогірська ікона Божої Матері?

Є багато записаних свідчень про зцілення хворих. Молитва і Акафіст Святогірської ікони Божої Матері допомагають вилікуватися від лімфаденіту, хвороби нирок, бронхіальної астми. Ікона допомагає знайти родинам щастя мати дитини. Бували випадки, коли Заступниця за молитвами сімейних пар дарувала їм дітей.

Також гарячі молитви до Святогірської Богородиці допомагають жінкам благополучно впоратися з пологами. Багато унікальний історій свідчать про те, що люди зцілюються від онкологічних захворювань. Є свідчення зцілення навіть від такого страшного діагнозу, як акромегалія і аденома гіпофіза, завдяки молитвам Святогірської ікони Божої Матері. Джерело

30 липня — Святогірської ікони Божої Матері. Вона зцілює людей від різних недуг.