18 березня — святителя Кирила. Що можна та чого не варто робити усім християнам

18 березня — православний світ відзначає день святителя Кирила. Він народився у 4 столітті, в Єрусалимі, в родині суворих та благочестивих батьків, які дали йому гарну освіту. В юнацькому віці став ченцем. В 30 років зайняв місце пресвітера. Після смерті архієпископа Єрусалиму, Кирило зайняв його місце.

Традиції в цей день.

В останній день березня селяни не ходили в гості, інакше не буде успіху. Якщо все ж таки доводиться йти в гості на свято, перед виходом з дому потрібно тричі перехрестити вхідні двері.

Щоб захистити родину від неприємностей, не підстригайте нігті та волосся в цей день.

Багато традицій пов’язано з немовлятами. Якщо є немовля в будинку, не можна позичати хліб та сіль нікому — до поганої долі для дитини. Під час вечірнього купання не відкривайте нікому дверей за жодних обставин.

Не проводьте жодних фінансових операцій в цей день, інакше вони будуть невдалими.

Щоб залучити фінансовий успіх, в день зарплати не витрачайте жодної копійки та залиште гроші вдома на ніч. Коли забираєте здачу, рахуйте її. Віддавати гроші потрібно правою рукою, а приймати — лівою.

Тримайте вдома лише один віник. При придбанні нового, старий потрібно одразу утилізувати.

Не можна тримати в будинку гроші, які дісталися нечесним шляхом, їх слід одразу витратити. В них зберігається легковажна енергія, через що гроші не накопичуються та не покращують фінансове становище.

Щоб уникнути фінансових втрат та непередбачених витрат, не можна тримати відкритими унітаз та відро для сміття.

Не можна тримати ключі та гроші на столі в кухні. Не слід рахувати гроші, позичати та брати в борг після заходу сонця. Не свистіть в будинку й в вечері не можна виносити сміття.

В кожному куті будинку потрібно покласти дрібні монети. Також, декілька з них покладіть під скатертину на обідньому столі.

Придбайте грошове дерево та добре доглядайте за ним й тримайте золоту рибку в акваріумі.

Народні прикмети в цей день.

З’явилися комарі — до потепління.

Сонячно та тепло, чекайте ранньої весни.