4 прості поради, які допоможуть батькам виховати добрих дітей

У сучасному світі, дуже часто можна почути нарікання від дорослих, що теперішнє покоління дітей агресивне, жорстоке, не виховане та егоїстичне.

Декілька порад, які допоможуть батькам виховати добрих дітей.

Порада №1.

Коли дитина народжується, вона не має знань, навичок та форми поведінки. Все це формується у період дорослішання, за який відповідають батьки. Діти спостерігають за вчинками, словами, діями дорослих та намагаються за ними повторювати. Тому, саме батьки, своїм прикладом, мають привчати своїх чад до чуйності та взаємодії з оточенням. Показувати важливість вчинення добрих дій стосовно інших.Порада №2.

Вчіть дитину ділитися. Нехай вона з дитинства розуміє, що необхідно підтримувати один одного. Покажіть своїм прикладом, поділіться своєю річчю з нужденними та зауважте, що це робити не страшно. Пояснюйте, що речі з яких вона виросла, зможуть іншому принести радість.

Порада №3.

Виховуйте толерантність та відкритість. У сучасному світі потрібно вміти спілкуватися з різноманітними людьми, поважати їх думки та рахуватися з іншими почуттями. Не треба кричати на дитину, а навпаки потрібно ділитися з нею своїми переживаннями, спілкуйтеся так, як хочете, щоб спілкувалися з вами.Порада №4.

Покажіть дитині ненавмисні, дрібні прояви турботи до оточення. Переведіть через дорогу людину похилого віку з посмішкою, допоможіть жінці донести важку сумку, розкажіть про людей, які знаходяться у важких життєвих ситуаціях. І що навіть така дріб’язкова допомога, відгукується у серці людини теплом.