5 гарних методів для зберігання капусти взимку. Не гниє, а лежить до весни

Варто зазначити, що для зберігання підходять лише сорти середньо або пізньостиглої капусти.  Для тривалого збереження необхідно створити оптимальні умови. Температура в ідеалі повинна становити 0…+1 градус, а вологість повітря не більше 90%. Таким місцем можуть бути підвал, а у випадку проживання у квартирі балкон або коробка викладена пінопластом.

Всім господарям відомі методи зберігання по коробках з отворами чи стелажах, коли капуста розкладена в один шар та не притуляється одна до одної. Проте є й більш оригінальні способи.

  1. Підвісивши за качан.

Спосіб доречний коли місця в підвалі обмаль. Просто обв’яжіть качан мотузкою та підвісьте над стелею на деякій відстані 1 від 1. Чудова вентиляція знизить ризик гниття.  1. В харчовій плівці.

Багато кому імпонує такий метод зберігання. Але тут є певні нюанси, бо качани потрібно обмотувати в 2-3 шари плівки безпосередньо в підвалі, де вологість не надто висока. В протилежному випадку капуста лише швидше зіпсується.

  1. В газеті.

Папір в який загорнуті овочі буде поглинати зайву вологу. Тому, щоб вберегти від гниття капусту, газету варто своєчасно змінювати.

  1. У воску.

Мудруватий спосіб для господинь, які не бояться клопоту.
В ємність з розплавленим воском занурте качан, дайте стекти, захолонути та приберіть в підвал для зберігання.  1. У глині.

Пригадайте, як перед висадкою саджанці вмокали в бовтанку з глини — принцип той же. Глину розведіть до густоти сметани, вмокніть качани, дайте підсохнути та приберіть на зберігання у підвал.