5 головних підгодівель для помідорів. Врожай, якому будуть заздрити усі сусіди

Більшість городників віддають перевагу натуральним та безпечним добривам, щоб виростити смачний й корисний врожай. Тому, існує декілька народних методів, які впораються із завданням не гірше, а навіть краще.

Чай.

Дехто додає використану чайну заварку в ємності під час пересадки рослин. Однак, там з’являються мошки, які мають згубний вплив на рослини. Краще використовувати заварку з-під чаю чи кави під час посадки в ґрунт. В такому випадку результат буде кращим, бо заварка почне розкладатися та віддасть необхідне харчування рослині. Розсаду можна підгодувати чаєм. Заваріть слабкий чай та поливайте розсаду помідорів раз на місяць.

Цукор.

На 1,5 літра води додайте 1 ст. л. цукру – це ідеальне підживлення для розсади помідорів. Можна чергувати підживлення з чаєм або проводити одночасно.

Дріжджі.

Вони є ідеальним стимулятором розвитку рослин. Підгодівлю з додаванням дріжджів проводять через 7 днів після пересадки рослин у відкритий ґрунт. На 1 літра води додайте 50 грамів дріжджів та залиште на 1-2 години в теплому місці. Потім розведіть 1 літр дріжджів в 10 літрах ледь теплої води. На одну рослину знадобиться 0,5-0,7 літра розчину. Дріжджі переробляють органіку та вивільняють поживні речовини, що активізує ріст помідорів.

Коров’як.

Через 10-15 днів після пересадки помідорів у відкритий ґрунт або теплицю, можна внести підживлення з коров’яка. На 10 л води додайте 1 л коров’яку. В ньому міститься велика кількість азоту, який необхідний рослинам на початку зростання. Завдяки цьому помідори будуть швидко нарощувати зелену масу.

Гумінові добрива.

В них містяться гумінові кислоти, які покращують дію інших добрив та стимулюють розвиток помідорів. Не забувайте, що надмірна кількість азоту може призвести до жирування кущів та зниження рівня врожайності.

5 головних підгодівель для помідорів. Врожай, якому будуть заздрити усі сусіди