5 головних помилок зарядки телефона: ніколи не робіть так, щоб не прийшлось купляти новий

Більшість власників телефонів не здогадуються, що заряджати його слід правильно. Це допоможе запобігти зниженню ємності акумулятора та телефон працюватиме довше.

Не можна використовувати телефон, коли він стоїть на зарядці. Це призводить до перегрівання, через що псується акумулятор та перестає тримати заряд.

Якщо телефон розрядився на холоді, вдома слід зачекати, поки він прогріється до кімнатної температури. Якщо заряджати холодний акумулятор, термін його служби зменшиться.

Не можна залишати телефон на зарядці під прямими сонячними променями. Під час зарядки відбуваються складні процеси в акумуляторі, які призводять до нагрівання. Якщо залишити пристрій під сонячними променями, він просто може згоріти.

Не заряджайте смартфон не оригінальними зарядними пристроями, вони вбивають акумулятор.

Не заряджайте телефон в місцях підвищеної вологи. Наприклад, у ванній кімнаті, вбиральні або кухні. Конденсат, пара чи бризки води призводять до погіршення роботи пристрою.

Регулярно оглядайте телефон, щоб вчасно виявити пошкодження корпусу. Акумулятор може здутися через заводський брак або через неправильні способи заряджання. Такий смартфон не можна ставити на зарядку, інакше можна викликати пожежу.