5 головних правил догляду за малиною на початку березня, щоб мати гарний та великий врожай

Весною варто приділити увагу ремонтантному сорту малини. Такий догляд потрібно зробити для того, щоб отримати гарний врожай смачних ягід. Головні маніпуляції, які слід провести:

  1. Обрізка малини.

Гілки, яким виповнилось два роки, відрізають під корінь. Маніпуляцію роблять восени або ранньою весною. Це роблять для того, щоб ягоди росли великими та не загущувались насадження.

  1. Проріджування малини.

Залишіть лише міцні пагони, слабкі обережно виламайте разом з корінням. На 1 м2 повинно рости від 15 до 17 насаджень. У такому випадку малині вистачатиме світла та поживних речовин.

  1. Зволоження.

Якщо взимку було мало снігу, а земля піщана, потрібно зарядити землю водою. Глибина зволоження повинна досягати майже 1 м. якщо ґрунт важкий та вологий, полив проводити не потрібно.

  1. Підживлення.
  • У відрі воли розчиніть 500 мл. курячого посліду.
  • У відрі води розчиніть 25 грамів нітроамофски.

Цієї кількості вистачить на 25 кущів, перед цим не забудьте зволожити ґрунт.

  1. Протравлення.

Найчастіше малину вражає – стеблова галиця, малиновий жук або тля. Шкідники харчуються молодими стеблами, квітами та соком. Перед цвітінням проведіть обробку «Кофідором Максі». Під час цвітіння – у відрі води розчиніть «Прованто вернал». Обробку проводьте у суху, безвітряну погоду, одягнувши захисний одяг.

Бажаємо успіхів!