5 головних правил догляду за пральною машинкою. Поради які варто взяти на замітку

Пральна машина є в кожному будинку. Вона робить життя легшим та заощаджує час, але за нею слід правильно доглядати. Скористайтесь дієвими порадами, щоб пральна машина служила довше.

Правильне завантаження.

Не потрібно перевантажувати барабан. Це призведе до навантаження двигуна, амортизаторів та інших деталей, через що прилад може швидко зламатися. Також, невелика кількість білизни в одному пранні економить воду та електроенергію.

Якісний засіб для прання.

Потрібно обирати лише якісні засоби для прання, що призначені для пральної машини. Ознайомтеся з інструкцією виробника, щодо дозування засобу. Надмірна кількість порошку призводить до появи накипу та неприємного аромату.

Чистота пральної машини.

Після кожного прання слід протирати барабан та ущільнювач на дверцятах. Це запобігає появі цвілі та грибка. Також, потрібно регулярно мити лоток для порошку та фільтр зливної помпи.

Накип.

Він призводить до погіршення якості прання та до поломки приладу. Щоб видалити накип використовуйте спеціальні засоби. Очищуйте машинку від накипу 1-2 рази на рік.

Перепади напруги.

Нестабільна напруга призводить до поломки приладу. Щоб захистити пральну машину використовуйте стабілізатор напруги. Пральна машина повинна стояти на рівній твердій поверхні. Шланг подачі води та зливний шланг не повинні перегинатися.

Не забувайте провітрювати пральну машину після кожного прання. Залиште дверцята відкритими на 30-60 хвилин — це запобігає появі плісняви та грибка.

Час від часу проводьте профілактичний техогляд. Для цього слід звертатися до фахівця.

Якщо правильно доглядати за пральною машиною, вона служитиме дуже довго.