5 головних секретів догляду за волоссям, щоб було завжди здоровим та гарним

Волосся жирне, сухе або неживе, бо йому не вистачає правильного догляду. Однак, в цьому немає складнощів, бо існує покрокове вирішення цієї проблеми. Якщо правильно скористатися всіма порадами, волосся буде виглядати неперевершено.

Етап 1: догляд за шкірою голови.

Один раз на 7 днів робіть скраб для волосся. Це очистить шкіру та покращить кровообіг. Також, потрібно живити та зволожувати волосся за допомогою тоніків й спеціальної води. Тонік слід розподілити по коренях масажними рухами до повного вбирання.

Етап 2: миття голови.

Волосся обов’язково потрібно мити теплою водою, приємною для шкіри. Занадто гаряча вода викликає подразнення шкіри й волосся стає пошкодженим. А ось холодною не можна якісно змити засоби. Шампунь наноситься від коренів та по всій довжині волосся. Під час миття краще намагатися не плутати його, а потім слід все ретельно змити. Миття голови проводиться одноразово або двічі на тиждень. Якщо мити частіше, можна завдати шкоди волоссю. Однак, якщо воно жирне або в житті присутній спорт, можна мити волосся кожного дня, однак при цьому краще використовувати делікатний шампунь.Етап 3: живлення та зволоження.

Після використання шампуню, волосся стає більш вразливим. Через це потрібно застосовувати кондиціонер, який закриє структуру та розгладить його. Одноразово або двічі на тиждень можна користатися маскою для волосся, яка відновлює локони.

Для додаткового догляду можна користуватися сироваткою для кінчиків, олійками та спеціальними кремами.

Маску або кондиціонер потрібно наносити на чисте, підсушене рушником волосся, розподіляючи по всій довжині на 3 см нижче коренів. Залишити на декілька хвилин, за інструкцією на упаковці, а потім гарно змити.

Етап 4: розчісування.

Ретельно підійдіть до вибору щітки для волосся. Вона має відповідати його довжині та густоті. Кожного разу перед миттям потрібно розчісувати волосся. Коли нанесете шампунь, пройдіться масажними рухами по всій довжині, після чого відіжміть воду. Вологе волосся розчісувати не можна, потрібно дати йому підсохнути. Можна скористатися спреєм для легкого розчісування.Етап 5: термозахист.

Перед використанням випрямлячу або фену, розподіліть по волоссю крем чи термозахисний спрей. Тоді волосся не пошкодиться від високих температур.

Також, важливо правильно підібрати прилад. Старий краще замінити на фен з іонізатором та придбати паровий випрямляч.

Температура має відповідати пошкодженню волосся. Чим воно вище, тим нижчим має бути нагрів.