5 квітня – День Никона: сьогодні можна багато чого «випросити» у долі

Сьогодні можна багато чого «випросити» у долі. Як саме?

5 квітня у православному світі згадують преподобного Никона Печерського. У народному календарі дата отримала назву день Никона, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Никон?

Никон проживав в XI столітті і був ігуменом Києво-Печерського монастиря, дуже освічений і мудрий, серед руських ченців користувався особливим авторитетом. Ігуменом вважався суворим, але відхідливим. У стародавньому місті Таманського півострова Тмутаракані він заснував храм і монастир Пресвятої Богородиці.

Обряди й традиції цього дня

Головною традицією цього дня є генеральне прибирання в будинку. Весь залежаний мотлох, старі і поламані речі необхідно викинути. Наші предки вірили, що разом з ними можна позбавити будинок від нечистої сили і всіляких бід. Після прибирання було прийнято вирушати в лазню, паритися і пити м’ятний чай, вірили, що він здоров’я на цілий рік додасть.

Що сьогодні можна попросити у долі і як це правильно зробити?

Наші предки вірили, що 5 квітня можна звернутися до своєї долі і попросити її про виконання найсокровеннішого. Але робити це потрібно, дотримуючись деяких правил.

1. Вас ніщо не повинно відволікати, треба максимально сконцентрувати свої думки.

2. Прохання повинні бути чіткими, а не розмитими.

3. Ваше бажання має звучати в теперішньому часі і без негативних частинок«не», «ні». Наприклад, не можна просити: «Я не хочу хворіти», треба говорити: «Я здорова».

4. Подумки треба представляти результат вашого бажання. Якщо просите у долі хорошу роботу, то намалюйте в свідомості картинку — як виглядає ваше робоче місце, де знаходиться офіс, скільки поруч з вами працює людей і т. д.

Про деяких людей кажуть, що вони пестуни долі. Їм в усьому щастить, вони щасливі відразу у всіх сферах вибудовують кар’єру, мають велику дружню сім’ю, здорові і прекрасно виглядають. Але це тільки оточуючим здається, що людина — везунчик, насправді за щасливою долею стоїть праця.

Навчіться і ви домовлятися з Всесвітом, і міняти свою долю в кращу сторону.

Чиніть опір труднощам

Коли в житті трапляється важка ситуація, одні люди їй протидіють, а інші ламаються під тиском. Але часто Вищі сили посилають нам труднощі, щоб загартувати характер, показати, хто знаходиться поруч з нами — вірний друг або той, хто відвернеться при першому ж складному моменті.

Такий сумний досвід стає хорошим життєвим уроком. Тому у важкій ситуації ніколи не раскисайте, використовуйте будь-які можливості подолати перешкоду і ні в якому разі не шукайте вихід в алкоголі.

Не втрачайте шанс, який дарує вам доля

Люди дуже часто не усвідомлюють і не використовують своїх можливостей. Нерідкі випадки, коли людина від природи володіє письменницьким або художнім даром, а працює в якійсь конторі бухгалтером. При цьому вона кожен ранок вирушає на нелюбиму роботу, а могла би знайти застосування своїм талантам і займатися тим, що її цікаво.Не чиніть опір долі

Хтось з великих людей сказав: «Бажаючого доля веде, а не бажаючого тягне». Все-таки варто уважно придивлятися до подій, які посилають нам Вищі сили. Не завжди потрібно чинити опір, іноді корисніше розслабитися і плисти за течією.

Наприклад, якщо вас звільняють з роботи, не намагайтеся за неї чіплятися, бути може, це шанс знайти нову, більш цікаву і з кращою зарплатою.

Аналогічно і в особистому житті, якщо не складаються стосунки з чоловіком, не випрошуйте у нього любов. Можливо, доля спеціально звільняє місце для більш кращого кандидата.

Народні прикмети 5 квітня

Якщо на Никона опівдні тепло, то літо очікується спекотне. А якщо дощ іде, то літні місяці будуть сирими і холодними.

Якщо 5 квітня на землі ще сніг лежить, а в небі грім гримить, значить, літо буде похмуре і не спекотне.