23 березня — святого Никона Печерського. Що потрібно зробити в цей день, щоб здійснилися мрії

23 березня, православна церква вшановує пам’ять святого Никона Печерського. Він жив у 11 столітті та був суворим ігуменом Києво-Печерського монастиря. Никон заснував монастир Божої Матері у місті Тмутаракань.

Традиції на Никона.

В цей день потрібно гарно поприбирати в оселі та викинути непотрібні речі. Це очистить енергетику родини від темних сил та різних негараздів. Після цього потрібно відвідати лазню, попаритися та напитися м’ятного чаю, щоб мати міцне здоров’я увесь рік.

На Никона кожна людина має можливість попросити у своє долі здійснення найзаповітнішої мрії. Але потрібно робити це за певними правилами:

  • Сконцентруйтеся на своєму бажанні. Вимкніть або приберіть речі, які можуть відволікати;
  • Звертатися потрібно з чітко сформованим питанням;
  • Бажання повинно бути в теперішньому часі та без часток ні або не. Наприклад: «Я здорова».
  • В думках уявіть потрібний результат.

Щоб бути щасливими потрібно виконувати деякі умови.

Опирайтеся труднощам.

Багато хто, при найменших проблемах ламається та опускає руки. За щастя потрібно боротися. Господь Бог посилає нам випробування не просто так. Вони загартовують наш характер та показують хто насправді знаходиться поряд.

Не втрачайте шанс подарований долею.

Не можна ігнорувати пристрасть до якоїсь справи, яка подобається. Найчастіше, люди ходять на роботу, яка їм не подобається та швидко набридає. Потрібно дослухатися до себе та йти за своїм талантом.

Не опирайтеся долі.

В деяких ситуаціях потрібно відпустити проблему та плисти за течією. Бо це матиме в майбутньому свої переваги. Наприклад, навіщо утримувати біля себе кохану людину, яка не відповідає взаємністю. Можливо поряд блукає кохання у пошуку своєї другої половинки.

Народні прикмети в цей день.

23 березня показує, яке буде літо. Якщо на вулиці тепло, то влітку буде спека, а дощ віщує прохолоду та сирість.

Сніг на землі та грім у небі – до поганої погоди влітку.

23 березня — святого Никона Печерського. Що потрібно зробити в цей день, щоб здійснилися мрії