5 помилок у вирощувані томатів, через які можна втратити весь урожай

Помідори досить невибагливі, але деякі речі вони не люблять. Деякі дії неприпустимі під час вирощування культури.

Азот.

Велика кількість азотних підживлень призводить до нарощування зеленої маси, а плоди зав’язуватися не будуть. Якщо в ґрунті багато гумусу, азотні добрива під час посадки вносити не потрібно. Якщо в ґрунті мало поживних речовин, внесіть гній чи компост, що перепрів.

Низина та холод.

Не можна висаджувати томати в низині та в прохолодних місцях з вологим повітрям. Помідори люблять тепло. При температурі нижче 10 градусів тепла, вони не ростуть, а при температурі нижче 5 градусів тепла — гинуть.

Тінь.

Помідори погано ростуть в тіні. Вони не дають квітів та плодів. Потрібно забезпечити культурі доступ до сонячного світла вранці та ввечері, а вдень вони можуть перебувати в тіні. Так покращується плодоношення.

Ґрунт.

Ґрунт не повинен бути холодним. При температурі ґрунту нижче 16 градусів рослина не буде розвиватися. Помідори стануть синіми та замруть. Якщо температура впаде нижче 5 градусів тепла, рослини загинуть. Висаджуйте їх, коли ґрунт достатньо прогріється.

Сівозміна.

Не можна вирощувати томати на одному й тому самому місці декілька разів поспіль. Рослини забирають з ґрунту поживні речовини, виснажуючи його. Також, в землі накопичуються патогени, серед яких спори грибків.

5 помилок у вирощувані томатів, через які можна втратити весь урожай