5 речей, які не можна прати в машинці, щоб не пошкодити їх. Господині мають знати

Щоб пральна машина служила довше, потрібно знати, що не можна в ній прати. Декілька простих порад заощадять нерви та час.

Попередження про ручне прання можна побачити на етикетці. Також, це стосується речей, які краще віднести в хімчистку. Тому, такий одяг краще не прати в пральній машині.

Крихкі тканини.

Якщо на речі не зазначено, що її не можна класти в пральну машину, потрібно знати деякі види матеріалів, які точно для цього не підходять. Шовк, атлас, шифон та мережива можуть пошкодитися або порватися, навіть при делікатному режимі прання.

Речі з прикрасами.

Не кладіть в машинку речі з блискітками або паєтками. Клей, на якому вони тримаються легко зіпсується в гарячій воді. Навіть якщо прикраси пришиті нитками, вони можуть зіпсуватися.

Светри.

Светри можна прати в пральній машинці, але серед них є винятки. Кашемірові або вовняні светри не підлягають пранню в машині. Їх краще віднести в хімчистку, але там теж можуть завдати шкоди й це питання можна вирішити на місці. При пранні таких речей в машинці, потрібно вмикати делікатний режим та прати в холодній воді, щоб не було усадки.

Шкіра та замша.

Замшева куртка зіпсується при пранні в пральній машині. Після цього матеріал вкриється темними плямами, які буде складно видалити. Те саме стосується шкіряних речей. Після прання вона потріскається та висохне.