5 швидких способів, які допоможуть відмити руки від горіхів. Не залишиться й сліду

Про користь волоських горіхів знають всі, однак не всі хочуть їх чистити, особливо молоді плоди з зеленою шкіркою. Справа в тому, що зелені горіхи після чищення залишають після себе темні сліди на руках. Такі сліди важко вивести звичайним милом, бо в зеленій шкірці горіха міститься їдкий пігмент, який може триматися на шкірі до 14 днів. Однак, існують 5 способів, які допоможуть швидко вивести неприємні сліди зі шкіри та повернути рукам попередній вигляд.

Пропонуємо дізнатися, чим саме обробити руки після чищення зелених горіхів, щоб позбутися темних слідів.

  1. Сік лимона.

Спочатку необхідно ретельно вимити руки звичайним милом, а вже потім обробити темні сліди шматочком лимона або ваткою, змоченою в лимонному соку. Якщо під рукою не має цитруса, його можна замінити на лимонну кислоту. На 2/3 склянки води  знадобиться пів чайної ложки лимонних кристаликів. Отриманим розчином потерти темні місця на шкірі рук. Терти потрібно кілька разів поспіль, але обов’язково робити інтервали у 2-3 години, щоб не нашкодити ніжній шкірі рук.

  1. Морська сіль.

Морська сіль ефективно видаляє темні сліди, але використовувати її можна тільки для забруднених долонь та кистей рук – ці місця не дуже вразливі до солі. А ось для ніжних ділянок рук краще не використовувати даний спосіб очищення.

Отже, спочатку потрібно намочити руки водою, насипати трохи морської солі, потерти, а потім змити водою.

  1. Перекис водню.

Цей спосіб підійде тільки для видалення свіжих плям, які ще не встигли потемніти на руках після чищення зелених горіхів. Потрібно просто змочити ватний диск в перекисі водню та потерти ним шкіру.

  1. Виноград.

Темні сліди на руках потрібно потерти розрізаною навпіл виноградиною або зробити ванночку для рук з виноградним соком. Робити процедуру потрібно до тих пір, поки шкіра рук не стане чистою.

  1. Нашатирний спирт.

Цей спосіб очищення дуже ефективний, але він має один мінус – різкий неприємний запах, який потрібно буде довго вимивати. Очищати руки від темних слідів потрібно ватою, змоченою в 10% нашатирному спирту. Проводити таку процедуру краще на вулиці, а не в закритому приміщені.